Personalizowane filiżanki na prezent dla rodziców

Aby obdarowywać prezentami rodziców okazji jest mnóstwo. Urodziny, imieniny, Dzień Ojca, Dzień matki, święta jak równiez zachęcamy aby od czasu do czasu zafundować im niewielki, fajny podarunek bez okazji. Zaskoczy to ich i rozgrzeje ich serca na pewno. W takim razie co by tu wybrać na mały, praktyczny ale wyjątkowy prezent dla rodziców? Takim uniwersalnym pomysłem na prezent na każdą okazję są kubki z imionami i napisami, ale chyba przyznacie, że personalizowane filiżanki są bardziej eleganckie i wyrafinowane. Jeżeli Twoi rodzice są smakoszami aromatycznej kawy i dobrej herbaty, to tym bardziej powinniście postawić na filiżanki z personalizacją. Możemy się założyć, że tak przygotowana filiżanka z miejsca stanie się ich ulubioną. Zobaczcie nasze filiżankowe propozycje!

Filiżanki z personalizacją – dla mamy i dla taty

Zobaczcie sami jak prezentować się może elegancka filiżanka dla mamy. Klasyczna biała filiżanka jest wygodna do trzymania w dłoni. W zestawie z nią znajduje się spodek oraz pasująca, ceramiczna łyżeczka. Na filiżance nadrukujemy imię mamy, sentencję oraz imię osoby wręczającej taki prezent.

filizanka personalizowana na prezent dla mamyA tak, przykładowo może prezentować się filiżanka którą wręczycie na prezent dla taty

filizanka dla taty

 

Filiżanki personalizowane to również fajny komponent wielu zestawów prezentowych!

Zestaw prezentowy z filiżankami

Jeżeli pomysł z filiżanką Wam się podoba, ale uważacie, ze ona sama to nieco za mało w takim razie zapraszamy Was do działu gdzie czekają fajnie pomyślane zestawy prezentowe.  Filiżanka z nadrukiem świetnie wygląda zapakowana w koszyczek razem z ręcznikiem z haftem imienia. Razem tworzą zgrany komplet godny wręczenia ukochanej osobie, np. mamie.

zestaw prezentowy z filizanka

Twoja mama jest miłośniczką kawy? W takim razie bardzo dobrze sprawdzi się poniższy zestaw:  filiżanka z imieniem, w pakiecie z torebką aromatycznej kawy. Całość zapakowana jest w drewniane pudełko z pasującą grafiką oraz z personalizowanym nadrukiem.  Ta propozycja prezentuje się naprawdę fantastycznie,a  pudełeczko być może przyda się później do przechowywania ważnych drobiazgów.

Co sądzicie o powyższych pomysłach? Wybralibyście filiżankę solo, czy w jakimś zestawie? Macie już pomysł na prezent?