Zestaw sztućców – pomysł na elegancki prezent

Interesuje Cię praktyczny elegancki prezent dla mamy lub babci? A może szykuje się Wam inna ważna uroczystość np. ślub?Czy też wybieracie się na parapetówkę albo szukacie prezentu o charakterze biznesowym? Jeśli tak, to mamy dla Was propozycję w postaci kilku różnych zestawów sztućców.

Dzięki wygrawerowanemu napisowi obdarowana osoba zawsze pamiętać będzie o tym, kto jej podarował taki zestaw sztućców na prezent. Będzie to bardzo trafiony podarunek na wiele okazji i z pewnością ucieszy niejedną panią domu. Dodatkowo indywidualny grawer możemy wykonać bezpośrednio na sztućcach. Uczyni to taki komplet jeszcze bardziej wyjątkowym. Sztućce na prezent to pomysł na piękny i praktyczny podarunek.

Sztuććce z grawerem na prezent

Jako sztućce na prezent idealnie sprawdzi się zestaw sztućców na prezent Gerlach czyli znanej na całym świecie, renomowanej firmy. Możliwość grawerowania sprawi, że takie sztućce będą prezentem jedynym w  swoim rodzaju. Pomysłem na grawer może być wiele.Możemy umieścić na sztućcach imię osoby obdarowanej bądź jej inicjały.

sztucce gerlach na prezent

Sztućce dla dzieci – na prezent

Niebanalny zestaw sztućców dla dzieci opatrzony stosownym grawerem to coraz częściej wybieraną opcją jako  prezent na chrzest jak i prezent na komunię. Sztućce dla dziecka często posiadają ładne ornamenty, np. kształty zwierzątek na rękojeściach. Dodatkowo można na nich wygrawerować imię dziecka i datę wydarzenia. Może to być data narodzin,data chrztu – cokolwiek chcecie upamiętnić.  Ostatecznego szlifu nada gustowne pudełeczko, kasetka w które będą zapakowane te sztućce.  Zestaw sztuććów na prezent umieszczony w takiej kasetce prezentuje się nieszablonowo.

sztucce dla dziecka

 

Zestaw sztućców Gerlach na prezent ślubny

Jeżeli interesuje Was prezent na ślub który będzie łączył w sobie takie cechy jak elegancja i praktyczność, możecie postawić na zestaw sztućców Gerlach w walizce. Na sztućcach można zamówić wykonanie grawera inicjałów, a wewnątrz walizki na sztućce zamieścimy połyskującą tabliczkę z pełną dedykacją.

zestaw sztuccow gerlach

Jak widać w naszej ofercie posiadamy przepiękne sztućce najlepszych producentów, także na pewno wybiorą Państwo idealny zestaw odpowiedni do okazji.

 

Komentarze są wyłączone.