Zorganizuj się – planery, kalendarze i organizery idealne na prezent

Mówi się: „czas to pieniądz”, jednak najważniejsze w jego oszczędzaniu jest to, aby przyjemnie i pożytecznie go wykorzystać. Narzekamy na szybko mijający dzień, odkładamy niedokończone sprawy na inny termin. To wszystko męczy nas i stresuje. Co pomoże zorganizować czas? Organizer kalendarz!

Organizery są niezbędne jeżeli chodzi o efektywne rozplanowanie dnia i zadań.  Zapisz ważne spotkanie, zapisz co masz zrobić i voila – nie musisz już o tym pamiętać, wystarczy że będziesz zerkać do tego notatnika. Dzięki możliwościom dopasowania okładek oraz personalizacji, takie organizery czy też  notatniki to idealny pomysł na prezent !

Notatniki na zamówienie

Notatniki są idealne aby zapisywać  pomysły, czynności i to, ile czasu nam zajmują. Później przeanalizujmy swoje notatki i usuńmy, co jest niepotrzebne. Starajmy się robić wszystko na czas. Jeżeli czegoś nie zdążymy wykonać, zanotujmy, co jeszcze trzeba zrobić. Stwórzmy popularną „to do list” – czyli listę rzeczy do zrealizowania oraz dział z kontaktami. Ważne jest, aby w kalendarzu również planować spotkania.To takie proste, a umożliwi nam usystematyzowanie planu dnia. Efekty i korzyści będą oczywiste: więcej czasu na przyjemności, dodatkowy „zastrzyk energii”, który napędza do działania. Super, prawda?

notatnik z twoim nadrukiem
Notatnik z personalizacją nie tylko będzie miłym upominkiem ale i doskonale sprawdzi się jako planner.

Eleganckie organizery kalendarze

Eleganckie organizery możemy podarować w prezencie bliskiej osobie, która narzeka na brak czasu. Jest to idealny upominek dla osób pracujących i studentów. W takim notatniku można wygrawerować dowolny tekst; życzenia, dedykację, datę lub imię i nazwisko. W poniższej propozycji eleganckiego wyrazu dopełnia wysokiej klasy długopis Parker.

notes z grawewrem

Notatniki z grawerem lub z nadrukiem

Na okładce organizera można również wygrawerować nie tylko imię i nazwisko posiadacza tego organizera kalendarza, ale i chwytliwą nazwę.

notes grawerowany

Tego typu notesy z personalizacją, organizer kalendarz czy też terminarze z pewnością pomogą lepiej zorganizować swój czas, a także będą zawsze pod ręką aby móc zapisać jakiś pomysł, inspiracje czy cenną informację. Dzięki możliwości personalizacji zyskają sobie osobisty, unikalny charakter.

Komentarze są wyłączone.