Charms koniczynka srebrna (pr 925) z możliwością grawerowania dedykacji, życzeń...
Charms koniczynka srebrna (pr 925) z możliwością grawerowania dedykacji, życzeń...
Zamów do godziny 11:00, a my wyślemy paczkę jeszcze dziś! ;)
Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Warunki realizacji zamówienia są dostępne tutajZadzwoń i zamów 17 2275 777
Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 7:00 - 17:00
Masz pytania odnośnie produktu lub zamówienia?
Skontaktuj się z biurem obsługi klienta
Zawieszka "koniczynka" typu charms, wraz z indywidualnym grawerem, to doskonały pomysł na prezent. Zawieszka znakomicie spełni swoje zadanie jako upominek na wiele okazji, takich jak urodziny, imieniny, święta Bożego Narodzenia, Mikołajki czy nawet Walentynki. Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia graweru, który sprawi, iż obdarowana osoba poczuje się naprawdę wyjątkowo.
PARAMETRY
- srebro pr 925 - wybita próba
- wymiary koniczynki bez zawieszki 15x15 mm ( z zawieszką 15x20 mm)
- waga 0.6 g
Do zawieszki doskonale pasować będzie srebrny łańcuszek. Posiadają u nas Państwo do wyboru łańcuszki następujących rodzajów:
- snake
- skręcany
- kulkowy
(podkategoria: Srebrne łańcuszki)
Indywidualny grawer możemy zamieścić jednostronnie na charmsie - optymalna ilość tekstu to 12 znaków (po 6 znaków w 2 liniach). Grawer na tym produkcie wykonujemy diamentem, techniką wyrycia napisu w metalu.