Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 13,90 zł

Prezent na imieniny księdza

Nowości w Prezent na imieniny księdza

Szklanki do whisky kryształowe (6 szt.) dla konesera - Elegancja
Zegar ścienny Adler drewniany z grawerem - Kapłańskie Święcenia
Kompas w szkatułce z grawerem na prezent dla księdza - W Podzięce
Mosiężny kompas z grawerem na prezent dla księdza - Za Dar Eucharystii
Karafka z nadrukiem w pudełku na prezent dla księdza - Od Parafian
Skórzana kosmetyczka męska - Real Man

Prezent na imieniny księdza

Każdy kapłan stanowi ważny element lokalnej społeczności. Jego katechetyczna i duszpasterska posługa zyskują mu szacunek i uznanie parafian. W ramach naszych podziękowań staramy się nie zapominać o ważnych wydarzeniach z życia pracujących wśród nas duszpasterzy. Zdajemy sobie sprawę, że są osobami samotnymi, a dowody naszej pamięci sprawiają im wielka przyjemność i satysfakcję. Stają się również motywacją do dalszej pracy w ich jakże ważnej dla nas posłudze. Często mamy problem z wyborem odpowiedniego upominku dla osoby duchownej, a pytanie co kupić księdzu na prezent na imieniny stawiana nas w niezwykle trudnej sytuacji. Rzeczywiście, nie jest łatwo na nie odpowiedzieć, ale mamy nadzieję, że wspólnie z nami znajdziecie wyjątkowy prezent dla księdza z okazji imienin.

Co kupić księdzu na imieniny

To zależy wyłącznie od waszej inwencji, albowiem nasza oferta jest niezwykle bogata. Musicie również wiedzieć, że każdy zakupiony u nas prezent, możemy poddać procesowi personalizacji. Przy użyciu najnowszych technik graweru i nadruku, wasze dedykacje i życzenia umieścimy na każdym, najmniejszym nawet prezencie. To wasze słowa nadadzą mu wagi i sprawią, że stanie się on niezwykle cenny dla waszego kapłana. Więc jaki prezent na imieniny zdecydujecie się mu wybrać? Może to być gadżet, z którym nie będzie się chciał rozstawać, jak na przykład pendrive z onyksem, kalendarz lub organizer. Na pewno sprawdzi się też znakomicie etui na wizytówki i pióro lub długopis dobrej firmy. Pamiętajcie tylko o odpowiedniej dedykacji, a bądźcie pewni, że wasz prezent na imieniny księdza znajdzie uznanie w jego oczach.

Prezent imieninowy dla księdza

Jeśli uważasz, że nasza propozycja była zbyt skromna, to spróbujemy poszukać dalej. Sprawdzonym prezentem dla księdza na imieniny będą srebrne obrazki o tematyce religijnej. Mogą stać się ozdobą gabinetu lub kancelarii parafialnej. Podobnie jak stylizowana na starą mapa, a mamy ich naprawdę spory wybór. Doskonałym pomysłem na imieninowy upominek dla księdza będzie zegar kominkowy, albo karafka na dobrą nalewkę, która skutecznie ogrzeje ciało i ducha. Zawsze mile widzianym prezentem jest zestaw piśmienniczy renomowanej firmy Parker, który przyda się kapłanowi w jego codziennej pracy. Podobnie ma się sprawa z zestawem do wina, który przyda się podczas degustacji wybornego wina. Te upominki również możemy w pełni spersonalizować. Koniecznie wybierz nietypowy prezent dla niego

Elegancki prezent na imieniny księdza

Z tym również nie będzie najmniejszego problemu. Proponujemy wyjątkowe, eleganckie, a wręcz luksusowe prezenty dla księdza na imieniny. Mamy fantastyczne propozycje, którymi na pewno sprawisz radość obdarowanemu kapłanowi. Rewelacyjne, ekskluzywne szachy Grunwald zadowolą najwybredniejsze gusta, a replika szabli Ludwikówki z 1934 roku stanie się ozdobą jego gabinetu. Podobnie, jak siedmioczęściowy komplet przyborów na biurko. Jeśli dodamy do tego stacje pogody i stylizowany na stary, mosiężny kompas, to widzicie, że musimy trafić w oczekiwania wasze i waszego księdza. Dzięki mocy zamieszczonej na nich dedykacji, staną się one niezwykłym i wyjątkowym prezentem z okazji imienin waszego kapłana.

Loading...
Ładowanie ...