Kategorie prezentów

Drzewko na prezent

Każda zbliżająca się okazja skłania nas do wyboru odpowiedniego prezentu. To znaczy, że jeśli zbliżają się urodziny Twojego przyjaciela chcesz podarować mu prawdziwie pamiątkowy prezent. Są również takie okoliczności, które wymagają od nas pełnego zaangażowania, tym bardziej jeśli osoba, która chcemy obdarować jest dla nas bardzo ważna. Narodziny dziecka, ślub lub rocznica ślubu, a także urodziny, imieniny czy jubileusz. To są okazje, które są wyjątkowe i mają charakterystyczne znaczenie. Wychodząc poza sztywne ramy tradycyjnych prezentów długo szukaliśmy pomysłu, na ten jeden wyjątkowy. I znaleźliśmy. Dziś po owocnych poszukiwaniach, chcemy dumnie zaprezentować Ci jeden z najbardziej trwałych prezentów o głębokim znaczeniu. Drzewko na prezent będzie trafionym pomysłem na podziękowania dla rodziców

Nieszablonowy, jedyny w swoim rodzaju i blisko matki natury.

Jakie drzewko do posadzenia na prezent

Poznaj drzewko w skrzyni z grawerem dowolnej dedykacji, wzoru lub tekstu. Symboliczne znaczenie, które niesie ze sobą to drzewko, przetrwa wiele pokoleń. Decydując się na podarowanie drzewka na prezent masz pewność, że będzie to podarunek niezapomniany. Wybierz gatunek drzewa: mamy do Twojej dyspozycji sadzonki takich gatunków jak dąb czerwony oraz jodła koreańska. Jedno z nich znajdzie się wewnątrz skrzynki. Każda skrzynka wyposażona jest w łopatkę, dzięki której z łatwością obdarowany poradzi sobie z wsadzeniem drzewka. 

Czy zdajesz sobie sprawę, jak wiele słów można wyrazić niewinną sadzonką dębu lub jodły? Naprawdę wiele. W ePrezentach oferujemy dwa gatunki drzew. Jest to dąb, który symbolizuje niezłomność, siłę i stabilność oraz jodła, która jest kojarzy się z polskością.  Nie wahaj się dłużej i podaruj drzewko najbliższym.

Drzewko na prezent zamiast bukietu kwiatów

Kwiaty są piękne, mają swoją silną symbolikę, ale ich piękno jest ulotne. Tymczasem wybierając jodłę lub dąb zamknięte w taki zestaw prezentowy decydujesz się na podarowanie komuś prezentu długowiecznego. Wszak drzewo bez problemu może osiągnąć kilkadziesiąt a nawet kilkaset lat… to sprawia, że jest to upominek szczególny jeżeli chodzi np. o narodziny dziecka. Dąb (lub jodła, o ile to ją wybierzecie) będzie rósł i rozwijał się wraz z nim. Czyż to nie piękne?

Przyjrzyjmy się bliżej temu niebanalnemu pomysłowi na wszechstronny upominek o silnej symbolice. Wysoka, dobrej jakości skrzynia wyposażona jest w sznurkową rączkę.  Jest to bardzo wygodne zwłaszcza przy wręczaniu prezentu, do tego po prostu dobrze wygląda. Sadzonki drzewek w skrzynkach z personalizacją możesz podarować na przeróżne okazje. Poprzez urodziny, podziękowania, po jubileusz firmy, lub imieniny. Drzewko znajduje się w doniczce którą przyozdobimy w worek jutowy i obwiniemy kokardką. Sadzonki pochodzą od sprawdzonych sadowników, zapewniamy, że będą w dobrej kondycji. Grawer na skrzyni zostanie wykonany perfekcyjnie - wszystko to dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom, oraz nowoczesnym maszynom. Zadowolenie klienta to nasz priorytet dlatego wkładamy w naszą pracę całe serce.

Dla kogo drzewko w skrzyni?

Z takiego upominku ucieszy się każda osoba, która ceni naturę jak również oryginalny pomysł na prezent.  Drzewka upominkowe są świetnym propozycjami na prezent ślubny dla par młodych które zaczynają wspólną drogę przez życie. Wraz z każdym kolejnym rokiem ich małżeństwa drzewko będzie się rozwijać i rosnąć w siłę. Patrząc na coraz większą jodłę lub dąb w ogrodzie można wrócić myślami do momentu zaślubin i zrobić szybką retrospekcję. Jak to mówią, kto by wiedział, że czas leci, gdyby nie lustro i gdyby nie dzieci… i coraz piękniejszy, niezwykły dąb w ogrodzie. Mówi się u nas, że mężczyzna powinien wybudować dom, spłodzić syna i posadzić drzewo. Dzięki nam, możecie pomóc mu odhaczyć ostatni podpunkt z listy. Nad resztą musi popracować sam. 

Kolejną okazją jest parapetówka - rozpoczęli nowy etap życia na swoim? Drzewko chętnie udekoruje ich ogród. Podarowane w skrzyni z grawerem zrobi na obdarowanych ogromne wrażenie. Także urodziny są okazją, by w pełni zaskoczyć jubilata swoją pomysłowością- a już najbardziej, te szczególne, okrągłe. Drzewko w drewnianej skrzynce z grawerem dowolnej dedykacji będzie wyjątkowe w swojej roli na urodzinową niespodziankę. Bez wątpliwości zostanie okrzyknięte najlepszym prezentem jeśli wybierzesz go na imieninową uroczystość. Bez względu na płeć solenizanta, a także jego wiek, będzie pasować do każdego charakteru.

Loading...
Ładowanie ...