Prezenty na Dzień Dziadka z personalizacją


Razem z nami wybierz rewelacyjny prezent dla dziadka. Każdy dziadek to prawdziwy skarb dla wnucząt. To właśnie on zawsze znajdował w kieszeni drobne pieniądze na ulubione słodkości, uczył rozpoznawać zwierzęta w lesie, chodził na długie spacery. Zna wszystkie rodzinne historie i anegdoty i jest w posiadaniu sekretnej wiedzy jak naprawić wszystkie domowe sprzęty. Dzień Dziadka jest wspaniałą okazją, aby odwdzięczyć się naszemu kochanemu dziadziowi za wszystko co dla nas zrobił. Jaki prezent na Dzień Dziadka wybrać? Najlepszy będzie podarunek od serca, dzięki któremu nasz kochany dziadzio poczuje się szczególnie wyróżniony. Razem z nami wybierz rewelacyjny upominek. Przedstawiamy Ci propozycje prezentów, które z pewnością przypadną mu do gustu.

Jeśli wiesz, że uwielbia on spędzać wieczory oglądając przed telewizorem mecze piłki nożnej, to polecamy Ci osobisty kufel na piwo z grawerem lub nadrukiem. Złocisty chmielowy trunek w kuflu z napisem zadedykowanym specjalnie dla niego będzie smakował wyśmienicie.

Twój dziadziu z pewnością ucieszy się również z własnego kubka lub filiżanki, dzięki temu będzie mógł radośnie rozpoczynać każdy nowy dzień. Poranna kawa lub herbata pita w ulubionym naczyniu to gwarancja dobrze rozpoczętego dnia.

Jeśli chcesz, aby Twój podarunek był oryginalny postaw na jedyną w swoim rodzaju okładkę Codziennika ze zdjęciem Twojego dziadka. Taka forma prezentu do złudzenia będzie przypominać zwykły magazyn, ale ten będzie informował jedynie o samych rewelacjach dotyczących ukochanego dziadzia. Taki upominek dla dziadka będzie pamiątką, doskonale prezentującą się w jego pokoju. Następną wesołą propozycją jest indywidualna poduszka, na której umieścimy dedykację z wybranymi imionami.

Twój dziadek uwielbia gotować? Podaruj mu w prezencie kuchenne akcesoria, które ułatwią mu pracę i będą ciekawym elementem wyposażenia w kuchni. Polecamy szczególnie deski do krojenia z grawerem, lub zestaw noży kuchennych w bloku z grawerem zadedykowanym specjalnie dla Twojego dziadka. Te kuchenne gadżety sprawią, że dziadek z jeszcze większym zapałem i radością będzie przygotowywał wyśmienite potrawy dla całej rodziny. Dla dziadka pasjonującego się historią proponujemy replikę broni z 1917 roku – szablę kawaleryjską z pochwą umieszczoną na drewnianym tablo z grawerem dedykacji specjalnie dla Twojego dziadka. Szabla zwana „ radziwiłłówką” używana była w walce z Bolszewikami. Szabla wykonana została z wysokiej jakości stali, a na jej ostrzu znajduje się napis Bóg, Honor, Ojczyzna oraz wizerunek orła polskiego i zdobieniami. Taka szabla z grawerem to prawdziwa gratka dla każdego miłośnika historii.

Dzień Dziadka to moment, w którym możesz wyrazić swój szacunek,

Trwa ładowanie...