Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Ekskluzywne prezenty

Nowości w Ekskluzywne prezenty

Zestaw na biurko z długopisem Parker IM Brushed GT - Droga duszpasterza
Zegar ścienny z grawerem na rocznicę święceń kapłańskich - Czas modlitwy
Ekskluzywny zestaw na biurko z długopisem Parker IM Brushed GT - Mentor
Ekskluzywny zestaw na biurko z długopisem Parker IM Brushed GT - Spokój
Karafka kryształowa i szklanki Safari z grawerem dla niego - Symfonia
Szczerbiec miecz koronacyjny na tablo z własnym grawerem - Twój tekst

Ekskluzywne prezenty

Szukasz ekskluzywnego prezentu na najwyższym poziome? Chcesz, aby Twój prezent był nietuzinkowy i oryginalny? Mamy dla Ciebie wiele ciekawych rozwiązań. Wśród propozycji dla niej znajdziesz wyszukane elementy dekoracyjne do wnętrza czy zestawy ze szkła. Dla niego zaś wyrafinowany prezent stanowi zestaw szachów do gry czy zestaw piśmienniczy. Na każdym z produktów zamieścimy grawer, dzięki któremu będziesz mógł wyrazić podziękowania czy gratulacje.Wyjątkowa forma prezentu sprawi, że Twój podarunek będzie odznaczał się innym charakterem, to wszystko osiągniesz wybierając grawerowanie osobistej dedykacji lub życzeń. Tworząc kompozycję o tak wyjątkowym charakterze, możesz mieć pewność, że Twój podarunek nabierze całkiem innego znaczenia, a przede wszystkim stanie się uroczą pamiątką do końca życia. Jesteśmy przekonani ,że wybranie ekskluzywnego zestawu na biurko, cennej figurki ozdobnej, jak również wazonu z kryształami Swarovski sprawi, że domowa aranżacja nabierze całkiem innego znaczenia. Twój indywidualny tekst zamieszczony zostanie bezpośrednio na produkcie. Stąd będzie stale widoczny dla osoby obdarowanej. Co więcej, możesz wybrać dowolne opakowanie prezentowe, dzięki któremu Twój podarunek będzie gotowy do wręczenia. Mając na uwadze pełne zadowolenie z otrzymanego prezentu, jak również radość solenizanta, staramy się stanąć na wysokości zadania i sprawić wiele przyjemności każdemu z osobna. Twoja radość to najlepsza zapłata za naszą pracę. 

Ekskluzywne prezenty

Często mówimy, że dawanie prezentów bliskim nam osobom to wielka i niekłamaną przyjemność. Nie ma się co jednak oszukiwać, ale o wiele więcej przyjemności czerpią z upominków jednak obdarowani. Byle drobiazg potrafi nas wprawić w dobry nastrój i poprawić humor, a co dopiero mówić o naszych odczuciach, kiedy niespodziewanie otrzymamy ekskluzywny prezent? A choćby i spodziewany? Jeśli tylko wprawił nas w zachwyt, to bezcenne przeżycie. Uwielbiamy przecież ekskluzywne prezenty i potrafimy się cieszyć nimi jak dzieci. Nie ważne czy są to ekskluzywne prezenty do domu czy luksusowe prezenty dla nas – liczy się ich piękno i przyjemność z racji ich posiadania.

Ekskluzywny prezent

Ekskluzywne prezenty powinny, a nawet muszą robić wrażenie i takie właśnie przygotowaliśmy dla was w naszej ofercie luksusowych prezentów na każdą okazję. Nasz pomysł na ekskluzywny prezent to połączenie elegancji, dobrego gustu, wykonania graniczącego z artyzmem i jeśli to możliwe, wyjątkowych walorów użytkowych. Klasycznym przykładem takiego właśnie ekskluzywnego prezentu są oferowane przez nas szachy na ekskluzywny prezent dla szefa lub innej, wybranej przez was osoby. Takich właśnie pomysłów znajdziesz wiele wśród naszych propozycji na ekskluzywne prezenty, które po personalizacji dosłownie powalają z nóg!

Ekskluzywny prezent dla niego

To oczywiste, że ekskluzywny prezent dobieramy, a to sprawia, że ekskluzywne prezenty dla mężczyzny muszą różnić się od tych dedykowanych kobietom. Zadbaliśmy o zróżnicowanie naszej ofert ekskluzywnych prezentów tak, aby zapewnić ich bogaty wybór dla niej i dla niego. Na ekskluzywny prezent dla niego polecamy szczególnie piękne repliki szabel niezwykłe , luksusowe szachy i stacje pogody. Każdy wybrany przez was ekskluzywny prezent opatrzymy znakomitej jakości grawerem dedykacji, która wraz z wykwintnym opakowaniem doda mu blasku godnego prezentu z klasą dla mężczyzny, na którym wam zależy. Przygotowaliśmy dla was również kilka interesujących propozycji na ekskluzywny prezent na urodziny dla chrześniaka. Naprawdę robią wrażenie!

Ekskluzywny prezent dla niej

Dla niej na ekskluzywny prezent polecamy wspaniałe wazony z kryształami Svarowskiego, repliki map lub zestawy do wina. Klasyczną propozycja w kategorii ekskluzywnych prezentów są długopisy, pióra i zestawy renomowanych, światowych marek, które idealnie nadają się na ekskluzywny prezent dla niej i dla niego. Te również możemy w pełni spersonalizować co doda im jeszcze urody i elegancji.

Ekskluzywne prezenty biznesowe

Biznes rządzi się własnymi prawami i tutaj luksusowe prezenty są dość częstym zjawiskiem. Nie mamy wcale na myśli wyłącznie ekskluzywnego prezentu dla szefa, chociaż w naszej ofercie znajdziesz dla niego na przykład luksusowe szachy, które ręczymy - powalą go z nóg. Obecnie ekskluzywne prezenty coraz częściej wręczane są również pracownikom z okazji świąt i jubileuszów. Specjalnie na takie okazje przygotowaliśmy wyborne zestawy prezentowe wypełnione luksusowymi i przepysznymi produktami z polskich pól i lasów. Dedykacja od szefostwa to już zwyczajna kumulacja.

Loading...
Ładowanie ...