Kategorie prezentów

FOTO-OBRAZ na płótnie z Twoim zdjęciem - SZKIC

obraz ze zdjęcia efekt szkic na prezent
fotoobraz szkic z Twojego zdjęcia
fotoobraz na płótnie na prezent

FOTO-OBRAZ na płótnie z Twoim zdjęciem - SZKIC

Kod produktu: 3856
Prezent Dostępny
Realizacja do 24h
Wybierz rozmiar
Cena:
Zadzwoń i zamów 17 2275 777

Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 7:00 - 17:00

Masz pytania odnośnie produktu lub zamówienia?

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta

Wystarczy, że prześlesz nam swoje zdjęcie - resztą zajmiemy się my!

Foto-obraz na płótnie stworzony z przesłanego nam przez Ciebie zdjęcia i przerobionego na unikatowy styl szkicu przez naszych grafików, to znakomita dekoracja każdego wnętrza - zrób prezent sobie lub bliskiej osobie! Zdjęcie drukujemy na doskonałej jakości płótnie CANVAS. - zrób prezent sobie lub bliskiej osobie! Zdjęcie drukujemy na doskonałej jakości płótnie CANVAS o strukturze odzwierciedlającej płótno malarskie. Drukujemy za pomocą profesjonalnego plotera, przy wykorzystaniu oryginalnych tuszów, dzięki czemu uzyskujemy długą trwałość druku oraz perfekcyjne odwzorowanie barw. Płótno naciągamy na blejtramę wykonaną z wysokiej jakości drewna. Zawsze zadrukowujemy boczne krawędzie obrazu, dzięki czemu prezentuje się znakomicie oglądany pod każdym kątem

Projekt

Zależy nam na Twoim pełnym zadowoleniu, dlatego po złożeniu zamówienia i przesłaniu nam Twojego zdjęcia, wyślemy do Ciebie projekt graficzny. Dopiero po Twojej akceptacji przystąpimy do realizacji zamówienia.

Druk

Maszyny drukujące jakie posiadamy, to najnowsze i profesjonalne urządzenia gwarantujące pełną szczegółowość druku. Używamy tylko i wyłącznie oryginalnych, bezwonnych i ekologicznych tuszy. Zawsze zadrukowujemy boki obrazów, co pozwala na oglądanie go pod każdym kątem.

Płótno CANVAS

Zdjęcie drukujemy na doskonałej jakości płótnie CANVAS o strukturze odzwierciedlającej płótno malarskie. Płotno posiada naturalną biel i splot, charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na światło.

Ramy Sosnowe

Gotowe druki naciągamy na wysokiej jakości krosna malarskie, wykonane w całości z drewna naturalnego. Profilowane progi zapewniają odpowiedni dystans między ramą, a płótnem dzięki czemu foto-obraz jest odpowiednio równo naciągnięty.

.
Formy dostawy
Metody płatności

Opinie o produkcie

Opinie w naszym sklepie pochodzą od realnych klientów, którzy dokonali u nas zakupu. Dodanie opinii o produkcje możliwe jest tylko przez link który klienci otrzymują po zakupie prezentu w naszym sklepie.

Opinie na temat produktu

Paulina

2020-09-26 14:17:56

Szybka przesyłka, wszystko było ze mną ustalone. Foto obraz przyszedł dokładnie taki jakiego oczekiwałam

Paulina

2020-09-26 14:16:28

Bardzo dobry kontakt, wszystko było ze mną ustalane. Szybka przesyłka. Foto obraz przyszedł dokładnie taki jakiego oczekiwałam.

Paulina

2020-09-26 14:16:11

Bardzo dobry kontakt, wszystko było ze mną ustalane. Szybka przesyłka. Foto obraz przyszedł dokładnie taki jakiego oczekiwałam.

Zbigniew

2017-08-21 09:51:47

Wszystko załatwione szybko i zgodnie z życzeniem . Jestem zadowolony z foto obrazu i kartki spersonalizowanej .

FOTO-OBRAZ na płótnie z Twoim zdjęciem - SZKIC

fotoobraz na płótnie na prezent
Krok 1: Dodaj zdjęcie do druku

Zdjęcia powyżej 2MB wraz z numerem zamówienia, prosimy przesyłać na adres bok@grupaeprezenty.pl.

Krok 2: Dodatki do prezentu
Krok 3: Uwagi do projektu
Krok 4: Podsumowanie

Loading...
Ładowanie ...