Kategorie prezentów

Identyfikator dla kota

Od zawsze wiadomo, że koty lubią chodzić własnymi ścieżkami. Aby uniknąć zaginięcia pupila, warto odpowiednio zadbać o jego bezpieczeństwo. Zawieszka dla kota ozdobiona jego imieniem i numerem telefonu pomoże odnaleźć futrzaka w razie kryzysowej sytuacji. Identyfikator sprawdzi się zarówno dla kota wychodzącego, jak i prawdziwego domatora.. Dzięki personalizacji, znalazca kociaka będzie mógł łatwo skontaktować się z jego właścicielem.

Zawieszka dla kota

Adresówka z grawerem dla kota to idealny prezent dla miłośników tych zwierząt. Jej rozmiar jest na tyle uniwersalny, że pasuje do każdej rasy i wielkości pupila. Zawieszka dla kota będzie również ciekawą ozdobą. Wysoka jakość wykonania gadżetu sprawi, że będzie towarzyszyć futrzakowi przez wiele lat. Stal nierdzewna jest odporna na drobne zarysowania, więc przetrwa niejedną kocią wyprawę. Możesz wybierać z kilku różnych kształtów identyfikatorów: kółko, łapka oraz serce. Zdecyduj, który najbardziej pasuje do danego kociaka i zadbaj o jego bezpieczeństwo!

Adresówka z grawerem

Koty z natury lubią pokonywać nawet duże trasy. Mają w sobie ogromną chęć badania nowego terenu, a przy tym bywają płochliwe. Z tych powodów bardzo często dochodzi do ich zaginięć. Warto zadbać o pupila w odpowiedni sposób. Delikatna zawieszka dla kota nie będzie mu przeszkadzać w codziennej zabawie, a w razie potrzeby, pomoże mu wrócić do domu. 

Polecane kategorie

Loading...
Ładowanie ...