Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Kalendarz: 20 Lipiec 2024 - Sobota

Imieniny: Hieronima, Czesława, Małgorzaty,

Obchodziny również: Dzień Księżyca, Międzynarodowy Dzień Szachów,

Nowe pomysły na prezent na imieniny

Znaczenie imienia: Hieronim

 

Pochodzenie imienia

Imię Hieronim wywodzi się z języka greckiego i oznacza "święte imię".  Imię to nosiło wiele znanych osobistości w historii, takich jak św. Hieronim ze Strydonu, który był jednym z najważniejszych teologów wczesnego chrześcijaństwa.   

Znaczenie imienia 

Osoby o imieniu Hieronim są często inteligentne, ambitne i odpowiedzialne. Hieronim to bardzo cierpliwy człowiek. Chętnie podejmuje działania, które wymagają cierpliwości i skrupulatnego, zaplanowanego działania. Szybko uczy się nowych rzeczy i umiejętności. Hieronim to osoba pogodna, ciesząca się życiem.

Data imienin 

Hieronim imieniny obchodzi 8 lutego, 3 marca, 20 lipca, 30 września, 6 listopada, 4 grudnia oraz11 grudnia.

Zdrobnienia imienia Hieronim 

Hieronimek, Hirek, Hero. 

Znaczenie imienia: Czesław

 

Pochodzenie imienia

Czesław jest to imię pochodzenia starosłowiańskiego, oznacza: ten, który ma czcić sławę, dobrą cześć albo zasługujący na cześć i sławę.

Znaczenie imienia 

Czesław to człowiek oryginalny i niezwykle niezależny. Brakuje mu jednak zawziętości i elokwencji, co oznacza, że ​czasami zajmuje mu dużo czasu, zanim przemówi do swoich racji. Ma jednak w sobie dużo uporu i stale podąża obraną drogą. Pragnie zdobywać wiedzę i nowe umiejętności, ale czasami poddaje się swojemu słomianemu zapałowi. Jest osobą miłą, przyjacielską i wesołą.

Data imienin 

Agnieszka imieniny obchodzi 19 kwietnia, 20 kwietnia, 21 maja, 12 czerwca, 13 lipca, 15 lipca, 17 lipca, 20 lipca, 30 lipca, 2 września. Najbardziej popularną datą obchodzenia imienin Czesława jest 15 lipca.

Zdrobnienia imienia Czesław 

Czesiek, Czesio, Czesiu, Cześko. 

Znaczenie imienia: Małgorzata

 

Pochodzenie imienia

Imię Małgorzata pochodzi od łacińskiego słowa Margarita, które oznacza „perłę”. W Polsce imię to zaczęło być popularne w średniowieczu i od tego czasu cieszy się dużą popularnością.

Znaczenie imienia 

Osoby o imieniu Małgorzata są zazwyczaj inteligentne, zdecydowane i ambitne. Mają silną wolę i dużą determinację, które pomagają im osiągać wyznaczone cele. Są odpowiedzialne, lojalne i uczciwe. Często są liderami, potrafią podejmować decyzje i sprawować kontrolę nad sytuacją. Osoby o imieniu Małgorzata są zwykle pewne siebie i nie boją się wyrażać swoich opinii. Są towarzyskie, lubią być w centrum uwagi i potrafią przyciągnąć innych swoją osobowością. Są też kreatywne i mają artystyczną duszę.

Data imienin 

Małgorzata imieniny obchodzi 18 stycznia, 3 lutego, 22 lutego, 25 lutego, 26 marca, 10 kwietnia, 13 kwietnia, 16 maja, 10 czerwca, 13 lipca, 20 lipca, 13 sierpnia, 20 sierpnia, 27 sierpnia, 30 sierpnia, 16 października, 17 października, 25 października, 2 listopada, 16 listopada, 23 grudnia, 30 grudnia.

Najbardziej popularną datą obchodzenia imienin Małgorzaty jest 17 października.

Zdrobnienia imienia Małgorzata 

Gocha, Gosia, Gośka, Małgorzatka, Małgosia, Małgoś, Małgośka, Masza. 

Polecane prezenty na imieniny

Loading...
Ładowanie ...