Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Kalendarz: 22 Luty 2024 - Czwartek

Imieniny: Małgorzaty, Marty

Nowe pomysły na prezent na imieniny

Znaczenie imienia: Małgorzata

Imię Małgorzata pochodzi od łacińskiego słowa Margarita, które oznacza „perłę”. W Polsce imię to zaczęło być popularne w średniowieczu i od tego czasu cieszy się dużą popularnością.

Osoby o imieniu Małgorzata są zazwyczaj inteligentne, zdecydowane i ambitne. Mają silną wolę i dużą determinację, które pomagają im osiągać wyznaczone cele. Są odpowiedzialne, lojalne i uczciwe. Często są liderami, potrafią podejmować decyzje i sprawować kontrolę nad sytuacją.

Osoby o imieniu Małgorzata są zwykle pewne siebie i nie boją się wyrażać swoich opinii. Są towarzyskie, lubią być w centrum uwagi i potrafią przyciągnąć innych swoją osobowością. Są też kreatywne i mają artystyczną duszę.

Imię Małgorzata ma wiele odmian i zdrobnień, takich jak Gosia, Małgosia, Gosiunia, Magda, Madzia, Magosia itp.

Znaczenie imienia: Martha

Znaczenie imienia Martha

Imię Martha pochodzi od aramejskiego słowa oznaczającego "lady" lub "pomocnica". Imię to często jest kojarzone z biblijną postacią Marty ze wsi Betania, która była siostrą Marii i Łazarza. Martha jest znana z opowieści o gościnności, gdy przyjęła Jezusa do swojego domu. Imię Martha jest popularne i noszone przez wiele osób na całym świecie.

Polecane prezenty na imieniny

Loading...
Ładowanie ...