Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Kartki na chrzest ręcznie robione

Nowości w Kartki na chrzest ręcznie robione

Kartka na chrzest ręcznie robiona DL dla chłopca - Szczęście
Kartka na chrzest ręcznie robiona DL dla dziewczynki - Radość od Boga
Kartka na chrzest ręcznie robiona DL w pudełku - Boże światło
Kartka na chrzest ręcznie robiona DL w pudełku - W bożym świecie
Kartka na chrzest ręcznie robiona DL - Żarliwa modlitwa
Kartka ręcznie robiona na chrzest dla chłopca - Rośnij zdrowo

Kartki na chrzest ręcznie robione

Kartki na chrzest

Czy chcesz podarować piękną i oryginalną, a przy tym naprawdę niedrogą pamiątkę Chrztu Świętego? Doskonale, że do nas trafiłeś, bo mamy dla ciebie świetną propozycję. W naszej ofercie specjalnie dla ciebie umieściliśmy wyjątkowe, ręcznie robione kartki na chrzest z życzeniami. W naszej pracowni powstają niepowtarzalne arcydzieła sztuki rękodzielniczej wykonywane metodą scrapbookingu , każda według naszego własnego, indywidualnego projektu. Nasza kartka na chrzest jest dostępna w wielu wzorach i kolorach. Wszystkie kartki tworzymy ręcznie z wielką starannością i troską o najdrobniejsze nawet detale. Korzystamy najwyższej jakości materiałów, ozdób i dodatków. Gwarantujemy perfekcyjne wykonanie, które pozwoli wyrazić najgłębsze uczucia w piękny i oryginalny sposób. W komplecie dołączamy kopertę na pieniążki oraz praktyczne opakowanie z celofanu. Na kartce znajdują się:: napis "Pamiątka Chrztu Świętego", imię dziecka, a wewnątrz życzenia z personalizacją. Po zapoznaniu się z naszymi propozycjami sam dojdziesz do przekonania, że nasze kartki z życzeniami na chrzest to pełne uroku, niepowtarzalne prezenty na chrzest.

Kartki na chrzest z życzeniami

Kartki z życzeniami na chrzest to w tej chwili właściwie standardowa procedura. Każdy stara się zapewnić rodziców dziecka o swoich ciepłych uczuciach i dołącza kartkę do swojego prezentu na chrzest. Obecnie modne stają się ręcznie robione prezenty na chrzest, a do tej grupy należą właśnie nasze kartki. Popieramy ten nowy trend, bo co by nie mówić to kartki na chrzciny ręcznie robione mają swój niepowtarzalny wdzięk i urok. Nie bez kozery pozostaje fakt, że taka kartka to gotowa pamiątka chrztu świętego.

Kartka na chrzest ręcznie robiona

Do tej pory powinniście już poznać naszą ofertę i przyznać, że taka kartka na chrzciny ręcznie robiona to prawdziwe, pełne maestrii cacko i doskonały prezent na chrzest. Po zamieszczeniu swoich życzeń lub skorzystaniu z naszych oryginalnych tekstów, otrzymacie personalizowany prezent na chrzest, który na pewno zdobędzie powszechne uznanie. Mimo, że jest to pozornie drobny i mało znaczący gadżet, to pragniemy was zapewnić, że opinia naszych klientów jest jednoznaczna – to naprawdę piękna pamiątka chrztu świętego.

Ręcznie robione prezenty na chrzest

W naszej ofercie prezentów na chrzest znajdziesz również piękne, ręcznie robione tuby dekoracyjne. To znakomita alternatywa klasycznej kartki z życzeniami i wspaniała pamiątka chrztu świętego. Zdobienia umieszczane na tubie nawiązują do ceremoniału chrztu świętego. Życzenia wykonujemy ozdobną czcionką na papierze najwyższej klasy. Tani, a niezwykle efektowny prezent na chrzest.

Loading...
Ładowanie ...