Bluza koc z miękkim kożuszkiem zapewni Twojej babci wygodę i komfort. Wykonana jest w 100% z poliestru o kolorze czarnym. Model oversize sprawia, że bluza może być także używana jako szlafrok. Świetnie sprawdzi się jesienią lub wiosną, a także w mroźne dni. Rękawy są wyposażone w ściągacze, dzięki czemu zapobiegają przesuwaniu. Kupując ten produkt, dajesz swojej babci unikalny i wyjątkowy prezent, który z pewnością ucieszy serce każdej babci.
Parametry
- bluza koc z miękkiego materiału
- kolor: czarny
- materiał: 100% poliester
- długość: 85 cm
- szerokość: 77 cm
- od wewnętrznej strony ciepły kożuszek
- rozmiar uniwersalny oversize
- posiada bardzo mocne szwy
- duża kieszeń kangurka
- rękawy ze ściągaczami
- może służyć jako szlafrok
- precyzyjny haft personalizacji
Personalizacja
Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą.
Produkt w kategoriach: Prezent na Dzień Babci, Prezent na imieniny babci, Prezent na Mikołajki dla babci, Prezent na święta dla Babci, Prezent na urodziny dla babci , Bluza koc, Prezent dla babci,