Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Kosze prezentowe dla dziecka

Nowości w Kosze prezentowe dla dziecka

Zestaw kocyk i poduszka z imieniem - Mała księżniczka
Zestaw do kąpieli dla dziewczynki w woreczku - Kaczuszka
Zestaw do kąpieli dla chłopca w woreczku - Władca Mórz
Pudełko wspomnień dla chłopca na chrzciny - Aniołek z Metryczką
Pudełko wspomnień na chrzest dla dziewczynki - Chrzcielnica z Metryczką
Pudełko wspomnień z metryczką dla dziewczynki - Różowy Miś

Kosze prezentowe dla dziecka

01.02.2019 r.

Dzieci na widok każdego, nawet najdrobniejszego upominki są ogromnie zaskoczone i wdzięczne. Nawet te najmłodsze wiedzą, że dzieje się coś wyjątkowego, a kolorowo zapakowany przedmiot szybko staje się dla nich talizmanem. Wiemy, że wybór prezentu dla dziecka może nie być łatwy, ale nasze zestawy upominkowe dla dzieci mogą być świetnym rozwiązaniem.

Wyjątkowy zestaw prezentowy dla noworodka

Nasze prezentowe rozważania zaczynamy od pierwszych upominków wręczanych nowym członkom rodziny. Chcemy przywitać na świecie maluszka i podarować coś, co pomoże jego rodzicom w opiece nad swoim dzieckiem. Zestaw prezentowy dla noworodka możemy podarować w każdej chwili – w momencie pierwszego spotkania z maluszkiem czy nawet z okazji Chrztu Świętego. Zestawy upominkowe, w których znajdują się miękkie kocyki z wyhaftowanym imieniem, śliniaczki, czapeczki czy skarpetki to świetny pomysł na zaskoczenie nowo powiększonej rodziny. Podstawowa wyprawka dla dziecka na prezent z pewnością zachwyci i dziecko, i jego rodziców!

Zestaw upominkowy na pamiątkę Chrztu Świętego

Wkrótce po narodzinach małego członka rodziny czeka ogromne wydarzenie – przyjęcie pierwszego sakramentu. Dzień Chrztu Świętego jest okazją do wielkiej radości i oczywiście upamiętnienia tego wydarzenia właściwymi prezentami. Często przed ogromnym dylematem stoją osoby wybrane do roli rodziców chrzestnych. Zestawy upominkowe na Chrzest to świetne rozwiązanie, jeśli to właśnie Ciebie wybrano do pełnienia tak ważnej funkcji! W takich gotowych, pamiątkowych kompletach znajdziesz tylko i wyłącznie nasze bestsellery. Srebrne skarbonki z grawerem, srebrne obrazki na Chrzest, a do tego pamiątkowe kartki, praktyczne sztućce dla dzieci i wiele innych. Zawartość zestawu prezentowego na chrzciny umieścimy wewnątrz drewnianej szkatułki, którego wieczko ozdobimy starannym grawerem. Oprócz pamiątek Chrztu Świętego, przygotowaliśmy również pamiątkowe zestawy na I Komunię Świętą.

Pudełko wspomnień z grawerem na ponadczasowy prezent

Rodzice i bliscy chcą zachować ulotne wspomnienia wczesnego dzieciństwa tak długo, jak to możliwe. Spersonalizowane pudełko wspomnień będzie działało niczym wehikuł czasu, przenosząc nas do momentu sprzed narodzin dziecka, aż po pierwszy utracony ząbek. Pudełko wspomnień dla dziecka opatrzone grawerowaną dedykacją możesz podarować noworodkowi lub maluszkowi w dniu przyjęcia Chrztu Świętego. Niekonwencjonalna pamiątka, ale w perspektywie czasu to właśnie pudełko wspomnień będzie zaklinać w sobie najpiękniejsze… wspomnienia. Wewnątrz pudełek rodzice dziecka będą mogli umieścić pierwsze zdjęcie USG, pierwszy obcięty kosmyk włosów czy ulubiony smoczek. Za kilka lub kilkanaście lat ze wzruszeniem będą oglądać te drogocenne skarby, przypominając sobie wczesne dzieciństwo swojej pociechy.

Ciekawe zestawy prezentowe dla dzieci

Ciekawe, pamiątkowe zestawy upominkowe dla dzieci to gwarancja radości dla maluszka i jego rodziców! Oryginalne pamiątki z grawerem, zebrane w jeden przemyślany komplet to świetne, prezentowe rozwiązanie.

Opracował Zespół Ekspertów od Dziecięcych Uśmiechów z serwisu ePrezenty.pl

Loading...
Ładowanie ...