Jeżeli chodzi o prezenty z personalizacją to w sumie można powiedzieć, że koszulki z własnym nadrukiem były swoistym prekursorem do popularności imiennych upominków wszelkiej innej maści. Okazało się, że imienne, personalizowane hasła nanoszone na koszulkę to strzał w dziesiątkę i postanowiono zastosować je również wobec innych produktów. Akcesoria z dedykacją sprawiają, że każdy prezent staje się jeszcze bardziej wyjątkowy i ma niezwykłą moc poruszania czułych strun w sercu. Nasze koszulki: czy to damska, czy to męska występują w całej gamie wzorów polecają się jako śmieszne prezenty lub takie wymowne, wzbudzające emocje.

Ile kosztuje nadruk na koszulce

Zastanawiałeś się ile kosztuje nadruk na koszulkę? Można powiedzieć, że u nas nie kosztuje on nic! Dokładnie tak jak czytacie. Personalizacja koszulek ze sklepu ePrezenty jest całkowicie gratis. Zobacz nasze najlepsze propozycje koszulek! Zapewniamy najlepszą jakość materiału i bogactwo autorskich wzorów, opracowywanych przez naszych zdolnych grafików. W kreatorze personalizacji podaj imię osoby która ma ją nosić, lub tekst jaki chcesz abyśmy zamieścili go na koszulce - innymi słowy zaprojektuj koszulke t-shirt i zatwierdź! Ponadto na uwagę zasługuje krótki czas realizacji - wystarczy do 48 godzin i przesyłka zawierająca koszulkę typu t-shirt już wyrusza w podróż do Ciebie! Szykujcie opakowanie prezentowe albo po prostu zamówcie je zestawie do koszulki, aby wybrana koszulka męska lub damska była właściwie od razu gotowa do wręczenia. Mamy prześliczne pudełka z tasiemkami i kokardami. Zapakowane w nie akcesoria nabiorą jeszcze bardziej uroczystego charakteru i zaczną robić wrażenie jeszcze przed wręczeniem. Szczególnie doceni to damska frakcja adresatów. W naszej ofercie znajdziesz także koszulki z nadrukiem dla dzieci, jak i body dla niemowląt. Część z nich jest dostępna w fantazyjnych zestawach t shirt dla dziecka + koszulka dla rodzica, aby nikt nie miał wątpliwości, że ta rodzina to zgrany team będący w stanie pokonać wszystkie przeciwności lodu, ale o tym przeczytacie poniżej.

Koszulka z własnym nadrukiem jako prezent dla taty

Bez wątpienia należy docenić potencjał koszulek t-shirt jako super prezentów na zamówienie odpowiednich na wszelakie okazje. Pamiętajcie o właściwym doborze rozmiaru. Każdy t shirt ma rozpisaną tabelę rozmiarów, ale chcemy wam przekazać, że rozmiary dostępnych u nas produktów są standardowe. Tak więc wystarczy, że wybierzecie rozmiar jaki zazwyczaj nosi osoba którą chcecie obdarować, powinno być w porządku. Taka koszulka męska może być znakomitym prezentem od dzieci na przykład na dzień taty, i głosić w świat wieść , że oto idzie najfajniejszy tata na tej planecie. O właśnie, drogie panie, świeżo upieczone mamusie! Damska intuicja was nie zawodzi. Jako prezent dla

Trwa ładowanie...