Kubek z personalizacją na prezent na Dzień Dziadka
Kubek z personalizacją na prezent na Dzień Dziadka
Zadzwoń i zamów 17 2275 777
Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 7:00 - 16:00
Masz pytania odnośnie produktu lub zamówienia?
Skontaktuj się z biurem obsługi klienta
Kubek z personalizacją na prezent na Dzień Dziadka
Ceramiczny kubek z nadrukiem imienia to trafiony pomysł jeśli chodzi o prezenty z personalizacją z okazji Dnia Dziadka. Taki gadżet umili chwile spędzane z ulubioną kawą czy herbatą. Zabawna forma nadruku bez wątpienia przypadnie dziadkowi do gustu. Nadruk wykonany metodą sublimacji jest trwały, wyraźny i odporny na uszkodzenia. Klasyczny kształt dobrze dopasuje się do dłoni. Całość prezentuje się elegancko a zarazem ma w sobie nutkę ekstrawagancji.
Parametry
- Pojemność: 330 ml
- Wysokość: 9,5 cm
- Średnica: 8 cm
- Materiał: ceramiczny
- Kolor: biały
- Kubek zapakowany w pudełko z okienkiem i kokardą
Nadruk
Nadruk wykonywany jest techniką sublimacji. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, zapewniających znakomitą jakość wykonywanych przez nas produktów. Kubek przeznaczony jest do mycia ręcznego, jednak jego powłoka dopuszcza czyszczenie także w zmywarkach - po kilkudziesięciu takich umyciach nadruk nadal zachowa swoje barwy.
Personalizacja
Spersonalizuj swój kubek za pomocą naszego edytora. Wprowadź tylko imię w odpowiednie miejsce, a otrzymasz oryginalny prezent dla dziadka. Nadruk wykonujemy dwustronnie.
.