Kategorie prezentów

Menu weselne na stół

Organizacja przyjęcia weselnego wymaga zadbania o wiele szczegółów które będą składać się na spójną całość. Takim istotnym jego elementem jest właściwie ułożone menu weselne. Aby podkreślić elegancję i zaprezentować je gościom warto umieścić kartę dań weselnych na stół. 

Menu weselne na stół weselny - informacja i dekoracja

Lista dań to nie tylko harmonogram posiłków rozpisanych w czasie. Jednocześnie może być wspaniałą formą dekoracji!  Zadbajcie o to, aby swoją formą korespondowało z  winietkami lub np. numerami stołów czy innymi dekoracjami które pojawią się na stole. Jest to element wystroju który warto mieć. Menu weselne na stół zapewnia gościom poczucie, że dobrze o nich zadbano- z pewnością wnikliwie sprawdzą co zawiera. Gdy podacie tam również orientacyjne godziny serwowania posiłków pozytywnie wpłynie to na organizację, a i unikniecie wielu pytań z tym związanych.

Menu weselne na stole - papierowe, na drewnie lub na pleksi

Stylowe menu urozmaica wygląd stołu. Pamiętajmy, że aby spełnić ten warunek powinno stylistycznie grać z winietkami, zawieszkami na alkohol i innymi dekoracjami. Tego typu element dekoracji i organizacji przyjęcia będzie mieć szczególne znaczenie dla gości o nazwijmy to specjalnych wymaganiach kulinarnych. Można zawrzeć tam informacje na temat dań wegańskich bądź wegetariańskich bądź coraz popularniejszych ostatnimi czasy dań bezglutenowych lub zgodnych z zasadami diety ketogenicznej. Dzięki takim rozwiązaniom każdy z gości odczuje, że szczególnie zadbano o jego komfort w trakcie przyjęcia. U nas zamówicie gustowną kartę z menu ślubnym - może być ona w formie papierowej. Spis dań nadrukujemy na wysokiej klasy papierze, ozdobionym zachwycająca grafiką nawiązującą do wystroju sali weselnej. Z weselami w stylu rustykalnym bądź naturalnym znakomicie grać będzie menu weselne na drewnie - może ono być w formie leżącej, lub prezentowane pionowo, na stojaczku/postumencie. Bardzo nowocześnie prezentują się karty menu na stół weselny drukowane na pleksi. Piękna czcionka, gustowna grafika - to ciekawy element dekoracji na stół weselny.

Praktyczne dekoracje ślubne : menu na stół weselny 

Ile wesel, tyle podejść do tego jak powinna wyglądać weselna karta dań. Może ona być przedstawiona w postaci minimalistycznej lub może pełnić rolę harmonogramu dań serwowanych w określonych przedziałach czasowych, żeby ludzie wiedzieli kiedy ze sceny zejść... oczywiście tanecznej ;)

W naszym sklepie znajdziecie Państwo wiele dodatków, które urozmaicą uroczystość weselną: menu na stoły weselne, to tylko jeden z nich. Znajdziecie tu też numery na stoły, tablice z układem stołów, dekoracje krzeseł weselnych i wiele, wiele innych. Bardzo dbamy aby wszelkie wyroby z naszej pracowni charakteryzowały się najwyższą jakością, oraz tym aby były tylko miłe dla oka co wręcz zachwycające. Chcemy aby urzekały one waszych gości bo wiemy jak bardzo ważny jest dla was ten dzień. 

Polecane kategorie

Loading...
Ładowanie ...