Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Metryczka na chrzest

Nowości w Metryczka na chrzest

Ramka na bransoletkę dla niemowląt z nadrukiem metryczki - First moments
Ramka na bransoletkę dla niemowląt z nadrukiem metryczki - Noworodek
Ramka drewniana LED z nadrukiem dla dziecka - Metryczka
Statuetka ze zdjęciem 10x15 cm i grawerem dla dziecka - Metryczka
Pudełko wspomnień z pozytywką i nadrukiem dla chłopca - Metryczka
Pudełko wspomnień z pozytywką dla dziecka - Ważne chwile

Metryczka na chrzest

Metryczki dla dzieci

Wyjątkowy obrazek jako niezwykła pamiątka chrztu świętego. Uczcij wyjątkowy dzień prezentem, który przez wiele lat będzie przypominał o tym niezwykłym wydarzeniu. Oferujemy Ci spersonalizowane obrazy, na których możesz zamieścić zdjęcie dziecka oraz jego metryczkę - datę urodzenia, wagę i wzrost. Metryczka dla dziecka to fantastyczna pamiątka, która szybko staje się cenną rodzinną relikwią upamiętniającą narodziny twojego dziecka. Przyznajcie sami, ileż to wspaniałych wieczorów w gronie rodziny i przyjaciół spędziliście na przeglądaniu starych - czasami zapomnianych już dawno, a odkrytych w czeluściach szuflad zdjęć i dokumentów? Mnóstwo, a po każdym z nich utwierdzacie się w przekonaniu, że najpiękniejszymi pamiątkami, które pozostają nam po wyjątkowych dniach naszego życia są te skromne z pozoru, odkryte po latach, a niedoceniane wcześniej artefakty z rodzinnych zbiorów. No, a kiedy w wasze ręce wpada nagle metryczka twojego ukochanego malucha, który nie wiadomo kiedy, niespodziewanie i ku waszemu zaskoczeniu stał się nagle wielkim i prawie dorosłym chłopiskiem...Łzy wzruszenia, żal, radość, tęsknota...

Metryczka chrztu dla dziewczynki

O co w pierwszej kolejności pytamy szczęśliwych rodziców po przyjściu na świat maluszka? Zresztą czy w ogóle musimy pytać?! Dumni recytują nam jednym tchem – płeć, waga, wzrost i kolor włosów, jeśli dziecina je posiada...Jednym słowem wystawiają swoim pociechom najwspanialszą i pełna emocji metryczkę. Nic więc dziwnego, że metryczka stała się również oryginalnym prezentem z okazji chrztu. My również przygotowaliśmy dla was fantastyczne pamiątki chrztu w formie metryczek, które na pewno znakomicie sprawdzą się jako pełen dziecięcego uroku upominek z okazji chrzcin. Przeglądając nasze propozycje zauważyliście, że bogaty wybór metryczek dla dzieci przygotowaliśmy w formie obrazka w ramie – pięknej i estetycznej formie metryczek chrztu. Doskonale przyjęły się metryczki obrazki i te, podobnie zaprojektowane ze zdjęciem. Bardzo nas to cieszy, że metryczka urodzenia w tych wersjach stała się mile widzianym, popularnym i oryginalnym upominkiem wręczanym podczas uroczystość chrzcin. To nowa, niedroga i skromna, a przecież niezwykle piękna w swej prostocie pamiątka z okazji chrztu świętego. polecamy ja dla was z czystym sercem i wiarą, że po latach będziecie nam wdzięczni za wybór tego własnie prezentu.

Metryczka dla chłopca

To ciekawe, że o wiele częściej pytacie o metryczki dla chłopca. Ba! O metryczkę dla dziewcząt nie pytacie wcale! Może dlatego, że wiecie, że dla Niej, już od urodzenia waga to rzecz nader delikatna i wrażliwa. Dla chłopca zaś to pełna humoru i wdzięku pamiątka chrztu - metryczka z fotografią i personalizacją. Zresztą dzięki personalizacji i możliwości zamieszczenia zdjęcia metryczka chrztu prezent to idealny i wspaniała pamiątka, która zostanie przy was całe życie. Zaufajcie nam! To może być świetny, pełen ciepła i dobrych emocji pomysł prezentu z tej niezwykłej okazji!

Loading...
Ładowanie ...