Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 17:00)

Miarka wzrostu

Miara wzrostu dla dzieci

Miarka dla dzieci, przymocowana do ściany może też stanowić dla dziecka do zjadania warzyw... Wszak warto je jeść, aby rosnąć. Taka dziecięca miara to swoisty motywator dla malucha. Dziecko chce zobaczyć dodatkowy centymetr, więc jednak musi się zaprzyjaźnić z tą brukselką. Zaznaczanie kresek zwiastujących kolejny etap "stawania się dużym", to wielka radość i dla dziecka i jego rodziców.

Miarka wzrostu na ścianę

W ofercie naszego sklepu znajdziecie przeróżne miarki które dopasujecie do pokoju dziecięcego, lub do tego z czym maluch się Wam kojarzy. Dzięki personalizacji możliwe jest umieszczenie na tym produkcie treści - najczęściej nanosimy imię dziecka, datę urodzin, a czasami dedykację. Taki przedmiot to doskonały pomysł na prezent dla dziecka - bardziej praktyczny i na dłużej niż zabawki.

Miarka wzrostu ze zdjęciami

Drewniana lub płócienna? Wybór należy do Ciebie. Bardzo sympatyczną personalizacją będzie naniesienie zdjęcia dziecka na ten produkt - zrobimy to dla Ciebie! Zamów i prześlij nam zdjęcie maluszka, a w 48 h stworzymy dla Ciebie unikalny produkt, dopasowany do konkretnego maluszka.

Miarka wzrostu do pokoju dziecięcego

Dysponujemy rozmaitymi wzorami jak również jesteśmy otwarci na Wasze sugestie. To świetny pomysł na prezent dla dziecka na wiele okazji, gdy nie jesteście przekonani czy kupować malcowi kolejne zabawki. Z naszej strony to wszystko - zachęcamy do obejrzenia zawartości tej kategorii, a jesteśmy przekonani, że wybierzecie coś wyjątkowego! Ze swojej strony zapewniamy najwyższą jakość i szybką realizację zamówienia.

Loading...
Ładowanie ...