Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

miś na walentynki

Nowości w miś na walentynki

Miś w koszulce z nadrukiem dla chłopaka - Kanapowy zwierz
Miś z balonem i listem miłosnym na walentynki - Miłość w powietrzu
Miś z róż z sercem (wysokość 40 cm) dla niej - Love
Miś z róż z sercem (wysokość 40 cm) dla ukochanej - Dziękuję za wszystko
Duży miś pluszowy Gustaw i kartka walentynkowa - Wielka miłość
Termofor z pestek wiśni na walentynki - PrzytuLamka

miś na walentynki

Miś pluszowy z dedykacją

Czas na spektakularny pomysł na prezent walentynkowy. Mięciutki, malutki i słodziutki pluszak z dedykacją. Każda kobieta oszaleje na jego punkcie. Zawsze, ale to zawsze sprawdzają się prezenty na Walentynki, które są pełne uroku. Dlatego z tego powodu wybraliśmy dla Ciebie tylko pluszaki na prezent. Nadruk dowolnej dedykacji, imienia czy też daty sprawi, że taki podarunek dla Twojej drugiej połówki będzie strzałem w dziesiątkę. Tym bardziej, że kochany pluszak umieszczony jest w metalowej puszce. Na puszce znajduje się nadruk z dowolnym tekstem. Co potem? Do środka umieszczamy pluszaka, więc Twoja ukochana osoba nic nie wie. Jaka dokładnie czeka ją niespodzianka, więc zauważ będzie to cudowne zaskoczenie. My też uważamy, że takie prezenty potrafią rozczulić każde serce. 

Maskotka z nadrukiem

Każdy go kocha czeka na Dzień Walentynek. Ta kategoria otwiera przed Tobą oryginalne pomysły na Walentynki. Niezależnie od tego czy chcesz podarować prezent chłopakowi czy chcesz podarować prezent dziewczynie, jesteśmy pewni, że pluszak z nadrukiem sprawdzi się bardzo dobrze. Niemniej jednak jeśli borykasz się z pomysłem na prezent walentynkowy dla swojej ukochanej, to miej pewność, że misie pluszowe dla dziewczyny sprawdzą się najlepiej. Z kolei pluszak dla chłopaka będzie pilnował jego dobrego snu. A natomiast pluszak dla dziewczyny będzie pilnował Twojej najdroższej, gdy będzie musiała spędzić wieczór samotnie. 

Miś z dedykacją

Walentynki to czas, w którym słowa Kocham Cię słychać wszędzie. Dzień, w którym prezenty walentynkowe sypią się ze wszystkich stron. Mamy dla Ciebie prezent dla zakochanych, który powali wszystkie inne na kolana. Maskotka z nadrukiem to właśnie upominek, który jest dedykowany specjalnie pod Twoje dowolne gusta. Nie zastanawiaj się dłużej co możesz wręczyć swojej najdroższej drugiej połówce, po prostu sięgnij po prezent, który sprawi, że będziesz chcieć wręczać jej upominki codziennie. Po tym jak zobaczysz jak skacze z radości i cieszy się taką kochaną maskotką. 

Loading...
Ładowanie ...