Poduszka w kształcie serca z personalizacją na prezent dla babci
Poduszka w kształcie serca z personalizacją na prezent dla babci
Zamów do godziny 11:00, a my wyślemy paczkę jeszcze dziś! ;)
Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Warunki realizacji zamówienia są dostępne tutajZadzwoń i zamów 17 2275 777
Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 7:00 - 17:00
Masz pytania odnośnie produktu lub zamówienia?
Skontaktuj się z biurem obsługi klienta
Poduszka w kształcie serca z personalizacją na prezent dla babci
Poduszka w kształcie serca to znakomity pomysł na prezent dla babci. Poduszka na prezent w białym kolorze w kształcie serca na której zamieścimy oprócz imienia babci i dziadka kolorową grafikę jest oryginalnym pomysłem na prezent dla babci i dziadka. Nadruk na poduszce dzięki nasyconym kolorom i najnowszej technologi będzie nie tylko wyrazisty, ale przede wszystkim trwały. Poduszka z dedykacją z kolorową grafiką z pewnością wywoła u śmiech na twarzy obdarowanej babci, dodatkowo będzie ozdobą każdego wnętrza.
Parametry
- wymiary: 40 cm x 35 cm
- materiał poszewki: satyna
- zapinana na suwak
- kolor: biały
Nadruk
Kolorowy nadruk na poduszce wykonywany jest techniką sublimacji. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, zapewniających znakomitą jakość wykonywanych przez nas produktów. Poszewka przeznaczona jest do prania ręcznego, jednak jej materiał dopuszcza pranie także w pralkach, nawet po kilkudziesięciu praniach nadruk nadal zachowa swoje barwy. Nadruk wykonujemy jednostronnie.
Personalizacja
Spersonalizuj poduszkę korzystając z edytora znajdującego się na naszej stronie. Podaj imiona dziadka i babci, a my zajmiemy się resztą, wspólnie tworząc jedyny w swoim rodzaju upominek.
.