Kategorie prezentów

Obraz na płótnie z Twoich słów - 25-te urodziny

obraz na 25 urodziny dla niej
obraz ze słów dla niej na urodziny
obraz na 25 urodziny
obraz ze słów na płótnie

Obraz na płótnie z Twoich słów - 25-te urodziny

Kod produktu: 4539
Prezent Dostępny
Realizacja do 24h
Wybierz rozmiar
Cena:
Zadzwoń i zamów 17 2275 777

Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 7:00 - 17:00

Masz pytania odnośnie produktu lub zamówienia?

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta

Obraz na płótnie z Twoich słów - 25 urodziny

Potrzebujesz oryginalnego pomysłu na prezent z okazji 25-tych urodzin narzeczonego lub narzeczonej? Mamy dla Ciebie obraz, który przedstawia liczbę 25 utworzoną ze słów, które sam wybrałeś. Obraz rewelacyjnie nadaje się także na upominek dla koleżanki żony lub męża. Wybierz cechy opisujące solenizanta, a my stworzymy dla Ciebie jedyny w swoim rodzaju podarunek. 

Druk

Dysponujemy profesjonalnymi maszynami drukującymi, które pozwalają nam na uzyskanie dokładnego wydruku. Używamy tylko oryginalnych i bezwonnych tuszy, dzięki którym obraz cieszy się całkowitą precyzją wykonania. Wybrane słowa wpisz w edytor znajdujący się poniżej. Poinformuj nas, które słowa mamy wyszczególnić większym rozmiarem czcionki. 

Projekt

Pragniemy Twojego całkowitego zadowolenia, dlatego proponujemy, że po złożeniu zamówienia oraz wpisaniu odpowiednich słów, stworzymy dla Ciebie projekt. Następnie wyślemy go do Ciebie i dopiero po Twojej akceptacji przystąpimy do realizacji zamówienia. Układ słów na obrazie dobierany jest przypadkowo. 

Płótno Canvas

Wydruk wykonujemy na profesjonalnym płótnie Canvas odzwierciedlającym strukturę płótna malarskiego. Produkt posiada naturalną biel i splot, charakteryzuje się odpornością na światło i szczególną trwałością. 

Ramy sosnowe

Wykonane druki naciągamy na wysokiej jakości krosna malarskie, w całości wykonane z naturalnego drewna. Profilowane progi zapewniają odpowiedni dystans między ramą a płótnem, dzięki temu obraz jest odpowiednio naciągnięty. 

Personalizacja

Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 

.
Formy dostawy
Metody płatności

Opinie o produkcie

Opinie w naszym sklepie pochodzą od realnych klientów, którzy dokonali u nas zakupu. Dodanie opinii o produkcje możliwe jest tylko przez link który klienci otrzymują po zakupie prezentu w naszym sklepie.

Opinie na temat produktu

Edyta

2021-07-09 08:23:33

Towar zgodny z zamówieniem, super kontakt ze sprzedawcą

Obraz na płótnie z Twoich słów - 25-te urodziny

obraz ze słów na płótnie
Krok 1: Podaj dane do personalizacji
Krok 2: Dodatki do prezentu
Krok 3: Uwagi do projektu
Krok 4: Podsumowanie

Loading...
Ładowanie ...