Kategorie prezentów

Obraz na płótnie z Twoimi słowami w napisie LOVE

obraz na płótnie z personalizacją
obraz na płótnie dla ukochanej na prezent
obraz ze słów z napisem love
obraz dla zakochanych na walentynki

Obraz na płótnie z Twoimi słowami w napisie LOVE

Kod produktu: 4702
Prezent Dostępny
Realizacja do 24h
Wybierz rozmiar
Cena:
Zadzwoń i zamów 17 2275 777

Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 7:00 - 17:00

Masz pytania odnośnie produktu lub zamówienia?

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta

Obraz na płótnie z Twoich słów - LOVE

Chcesz podarować swojej drugiej połówce prezent jedyny w swoim rodzaju? Obraz na płótnie z napisem LOVE, który tworzyć będą Twoje dowolne słowa, to doskonały upominek na takie okazje jak walentynki, urodziny czy rocznica. Tło obrazu tworzą napisy w różnych językach, związane z miłością, takie jak: love, amor, lieben, Ich liebe dich, I love you, elska, sevgi, amare, miłość, amour, ti amo, Je t"aime. Swoje słowa, który mają znajdować się w głównym napisie LOVE wprowadź  w edytorze na naszej stronie, wybierz rozmiar obrazu, a my zajmiemy się resztą. Spraw radość ukochanej osobie i podaruj jej ten wyjątkowy prezent!

Druk

Posiadamy profesjonale maszyny drukujące, które zapewniają nam nieskazitelną szczegółowość wydruku. Korzystamy wyłącznie z ekologicznych i bezwonnych tuszy, dzięki którym efekt końcowy cechuje szczególna jakość. Wybierz odpowiadające Ci treści, wpisz je w edytor i pozwól nam Ciebie zadowolić. 

Projekt

Pragniemy Twojego całkowitego zadowolenia, dlatego proponujemy, że po złożeniu zamówienia oraz wpisaniu odpowiednich słów, stworzymy dla Ciebie projekt. Następnie wyślemy go do Ciebie i dopiero po Twojej akceptacji przystąpimy do realizacji zamówienia. Układ słów na obrazie dobierany jest losowo. 

Płótno Canvas

Wydruk wykonujemy na profesjonalnym płótnie Canvas odzwierciedlającym strukturę płótna malarskiego. Produkt posiada naturalną biel i splot, charakteryzuje się odpornością na światło i szczególną trwałością. 

Ramy sosnowe

Wykonane druki naciągamy na wysokiej jakości krosna malarskie, w całości wykonane z naturalnego drewna. Profilowane progi zapewniają odpowiedni dystans między ramą a płótnem, dzięki temu obraz jest odpowiednio naciągnięty. 

Personalizacja

Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą. 

.
Formy dostawy
Metody płatności

Dodaj Twoją opinie o prezencie

Obraz na płótnie z Twoimi słowami w napisie LOVE

obraz dla zakochanych na walentynki
Krok 1: Podaj dane do personalizacji
Krok 2: Dodatki do prezentu
Krok 3: Uwagi do projektu
Krok 4: Podsumowanie

Polecane kategorie

Loading...
Ładowanie ...