Zestaw piśmienniczy Parker na podziękowania dla wychowawcy
Zestaw piśmienniczy Parker na prezent na podziękowania dla wychowawcy
Jeśli brak ci pomysłu na prezent na podziękowania dla wychowawcy, to masz szczęście, że do nas trafiłeś. Nasz zestaw pióro i długopis firmy Parker to niezwykle elegancka i gustowna forma wyrażenia swojej wdzięczności. Na dodatek, wraz z drewnianym etui idealnie nadaje się do pełnej personalizacji. Grawer twojej dedykacji powinien zawierać wszystkie ciepłe słowa, które sprawią, że twój wychowawca nigdy cię nie zapomni...tak, jak ty jego.
Parametry pióra
- pióro wyposażone w stalówkę ze stali nierdzewnej
- dwukanałowy system podawania atramentu (na tłoczek lub nabój)
- do pióra dołączony jest nabój standardowej wielkości
- gwarancja na produkt 2 lata
Parametry długopisu
- korpus długopisu na bazie z mosiądzu
- wykończenia są platerowane 23-karatowym złotem
- długopis wyposażony jest w standardowy wkład Parkera w kolorze niebieskim
- gwarancja na produkt - 2 lata
Parametry etui
- wymiary etui 22 x 8,5 x 4,5 cm
- wyrób z naturalnego drewna, malowany lakierem w kolorze ciemnego brązu
- powierzchnia może odznaczać się drobnymi wgłębieniami wynikającymi ze struktury drewna oraz naturalnych słojów
- wnętrze wyłożone jest kremowym welurem
Grawer
Grawer wykonujemy w następujących miejscach:
- Pióro - optymalna ilość tekstu wynosi 40 znaków
- Długopis - optymalna ilość tekstu wynosi 40 znaków
- Metalowa tabliczka - podany tekst wkomponujemy w gotowy wzór
Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, grawer zostanie wykonany techniką laserową i diamentową, dzięki czemu jest on niezwykle dokładny i trwały - udzielamy wieczystej gwarancji na trwałość grawerowania.
Personalizacja
Aby w pełni spersonalizować prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź odpowiednie dane, a nasi graficy zajmą się resztą.