Kategorie prezentów

Pismo Święte na Komunię z dedykacją

Głównym źródłem wiedzy oraz najświętszą księgą chrześcijan jest Pismo Święte. Jest to księga, która odgrywa bardzo ważną rolę w życiu religijnym oraz prywatnym ludzi. Daje nam poznać Boga oraz Jezusa Chrystusa, uczy być dobrymi ludźmi oraz daje nam dobre rady i przestrogi. Mówi nam jakimi mamy być ludźmi oraz jak traktować swoich bliźnich byt wejść w łaski Boże i dostać się do Królestwa Niebieskiego. Kształtuje ona nie tylko pojedyncze jednostki, ale cały naród, dlatego tak wiele osób dba o wychowanie swoich dzieci w chrześcijańskiej wierze. Z tych względów Pismo Święte na prezent na komunię wybierane jest dość często, a takie okazje jak Pierwsza Komunia czy też chrzciny cieszą się wtedy szczególnym uznaniem. Są to bowiem uroczystości, podczas których dziecko jest wprowadzane w chrześcijańskie grono. Chrzest oczyszcza dziecko z grzechu i jest pierwszym z sakramentów chrześcijańskiego wtajemniczenia. Komunia Święta z kolei jest uroczystością podczas której dziecko decyduje już świadomie, czy chce przyjąć wiarę oraz Jezusa do swojego serca. Sięgnij po dedykowane prezenty na I Komunię Świętą.

Dedykacja do pisma świętego na komunię

Są to wydarzenia, które w znaczącym stopniu wpływają na dziecko, pogłębiając wiarę, ucząc wzajemnej miłości oraz zaufania, dlatego też prawie każde dostaje w tych dniach Pismo Święte. Grawerowane Pismo Święte na komunię jest też częstym prezentem na wesele. Para młoda wkracza wtedy na swoją nową drogę życia, ucząc żyć razem ze sobą i trwać we wspólnej miłości. W ostatnich latach nieustanie wzrasta liczba rozwodów, a także separacji. Ludzie boją się, czy będą w stanie przeżyć ze sobą całe życie, dlatego też tak ważna jest w takich chwilach wiara i myśl, że Bóg czuwa nad ich wspólnym losem. Pismo Święte będzie więc dla nich przewodnikiem i podstawą dla nowo tworzącej się rodziny. Podczas wesela, para młoda najczęściej taki podarunek dostaje od swoich rodziców, ale zdarza się też, że kupowany jest przez świadków. W naszej ofercie znajdują się Pisma Święte zawierające Stary i Nowy Testament. Wszystkie są bardzo eleganckie i robione z ogromną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ze względu na swój piękny wygląd stanowią też piękną ozdobę wnętrz. Do części Pism Świętych dodawana jest szkatułka, wykonana z niezwykła precyzją i dokładnością. Pismo Święte z personalizacją na komunię jest bardzo często wybierane na tego typu okazje, ze względu na to, że jest bardzo ciepło przyjmowane przez całą rodzinę. Teksty są wygrawerowane na laminowanych i mosiężnych tabliczkach, doczepianych do okładki Pisma Świętego, wykonywane najlepszymi maszynami do graweru. Najczęściej grawerowane są życzenia oraz szczególne daty, wysyłane do nas przez osoby zamawiające Pismo Święte z grawerem na pamiątkę komunijną.

Pismo Święte prezent na komunię

Takie teksty nadają prezentowi szczególny charakter i świadczą o dużym przywiązaniu. Czasem jednak nawet najlepszym zdarza się, że mają pustkę w głowie i brak im nawet najmniejszego pomysłu na grawer, który miałby być zamieszczony na podarunku. Pomyśleliśmy o tym, dlatego też teraz, możesz poszukać inspiracji wśród proponowanych przez nas tekstów na stronie naszego sklepu. Wystarczy jedynie wejść w Pomoc, a następnie Życzenia do personalizacji. Podaruj wyjątkowy prezent na pamiątkę komunijną.

Loading...
Ładowanie ...