Poduszki z nadrukiem, haftem


Gdy mowa o prezentach uniwersalnych, czyli istnych kameleonach świata upominków które za pomocą personalizacji zmieniają oblicze, aby dostosować się do okazji, być może najpierw przyjdą Wam na myśl kubki z nadrukiem. Tuż za nimi plasuje się poduszka z nadrukiem i to o niej sobie dziś porozmawiamy.

Na czym polega fenomen poduszki? Jest miękka, to na pewno. Kojarzy się przyjemnie, bo zarówno z relaksem jak i z domowym zaciszem, a dla większości z nas dom jest miejscem w którym czujemy się najpewniej i najbezpieczniej. Jak mówi angielskie przysłowie "My home is my castle". Ponadto poduszka z własnym nadrukiem doskonale sprawdzi się jako prezent dla niej, lub dla niego, prezent dla dziecka lub dla osoby dorosłej. Zawsze się przyda, czy to aby oprzeć na niej głowę, czy po prostu po to aby rzucona w róg kanapy stanowiła ciekawy element wystroju wnętrza, a przy okazji wzbudzała miłe wspomnienia, wszak nadruk na niej jest z przekazem i łączy się z jakimś wydarzeniem.

Poduszki z własnym nadrukiem

Poduszka, jaka jest każdy widzi. A nie do końca! Owszem, najpopularniejszym kształtem poduszki jest klasyczny "jasiek" o kwadratowym kształcie, ale z myślą o waszych życzeniach znajdziecie w ePrezentach również poduszkę w kształcie serca. Fajnie sprawdzi się jako prezent dla ukochanej osoby, w tym np. prezent dla babci. Znajdziecie u nas głównie białe i kremowe poduszki ponieważ to na tych kolorach najpiękniej wychodzą nadruki - grafiki jak i napisy wyraziście wtedy kontrastują z jasnym kolorytem poduszek. Dla mamy poduszka może być ozdobiona piękną, kwiecistą grafiką w pastelowych kolorach, mieć wyszczególnione imię osoby która otrzymuje tak piękną poduszkę na dzień matki , jak również krótkie życzenia. Nawet po dłuższym czasie rzut oka na z takie poduszki sprawi, że wrócą miłe wspomnienia i człowiekowi zrobi się po prostu miło. Zatem poduszka na dzień mamy? Jak najbardziej.

Poduszka z nadrukiem to zarazem świetny upominek dla super dziewczyny czy na urodziny chłopaka.

Ponadto poprzez taką poduszkę możesz przekazać bardzo ważne słowa, a mianowicie ""kocham", zatem takie poduszki, w kształcie klasycznym lub kształcie serca śmiało mogą pretendować do miana prezentu na walentynki. No właśnie! Jeżeli mamy na tapecie walentynki, to być może spodobają się Wam poduszki ze zdjęciem ! Wybierz kształt poduszki i dołącz plik ze zdjęciem, a my nadrukiem naniesiemy je na poduszkę. Takie poduszki również świetnie sprawdzą się gdy zbliża się wasza rocznica, a Tobie zależy na prezencie który będzie przypominał, że kocham. Poduszka ze zdjęciem to więc propozycja godna głębszego zastanowienia się nad nią, nawet gdy szukacie ciekawego, a jednocześnie przydatnego upominku na dzień kobiet Wysoka jakość wykonania, świetna cena i wspomniana uniwersalność, to

Trwa ładowanie...