Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Podziękowania dla chrzestnych

Nowości w Podziękowania dla chrzestnych

Świecznik drewniany z nadrukiem na chrzest - Płomień modlitwy
Statuetka ze zdjęciem na podziękowanie dla ojca chrzestnego - Kruszyna
Statuetka ze zdjęciem na podziękowanie dla matki chrzestnej - Serduszko
Podziękowania dla ojca chrzestnego w szkatułce - Pierwsza Komunia Święta
Podziękowania dla matki chrzestnej w szkatułce - Kielich z hostią
Podziękowania dla ojca chrzestnego w szkatułce - Najważniejsza chwila

Podziękowania dla chrzestnych

Podziękowania dla chrzestnych

Rodzice chrzestni odgrywają bardzo ważną rolę w życiu dziecka. Nic dziwnego, że już przy wyborze chrzestnych rodzice malucha kierują się zaufaniem i więzią, która ich łączy. Od najmłodszych lat chrzestni biorą udział w jego wychowaniu, służą wsparciem i dobrą radą. Są pewne okazje, na które zgodnie z tradycją wręcza się fantastyczne podziękowania dla chrzestnych. Pierwszą z nich jest oczywiście uroczystość chrztu świętego, a następnie dzień, w którym dziecko ma swoją pierwszą komunię świętą. Popularnym zwyczajem bywa również obdarowywanie rodziców chrzestnych upominkami w dniu ślubu chrześnicy lub chrześniaka. W tej kategorii znajdziesz najpiękniejsze prezenty na podziękowania dla chrzestnych. Przekonaj się, jak wielkiego znaczenia upominkowi może dodać personalizacja. Wybierz podarunek w drewnianym pudełeczku z imieniem dziecka i datą uroczystości lub inny z naszych licznych pomysłów. Niech obdarowani poczują się docenieni i na długo zapamiętają ten wyjątkowy dzień.

Jak podziękować chrzestnym z okazji chrztu dziecka?

Chrzest święty to niezwykła uroczystość. Wokół dziecka zbierają się najbliżsi, by wspólnie celebrować ten dzień. Warto pamiętać, że dla chrzestnych chrzest maluszka jest bardzo ważnym momentem. Zastanawiasz się, jak podziękować rodzicom chrzestnym dziecka w dniu uroczystości chrztu świętego? Co kupić dla matki chrzestnej i ojca chrzestnego? Opcji jest mnóstwo. Najlepiej sprawdzą się fantastyczne podziękowania dla rodziców chrzestnych o pamiątkowym charakterze. Wówczas będą oni wracać myślami co jakiś czas do tego wyjątkowego dnia. Postaw na personalizowany prezent podziękowanie na chrzest święty umieszczone wyjątkowym opakowaniu. Może to być drewniane pudełeczko z tekstem podziękowania za pełnienie tej ważnej roli oraz udział w uroczystości chrztu świętego. Równie dobrym pomysłem są statuetki z nadrukiem lub grawerem. Dedykacja wzruszy obdarowanych do łez! Na prezencie pojawi się również nadruk ze zdjęciem dziecka. Popularną opcją jest także zestaw na prezent podziękowanie z okazji uroczystości chrztu świętego. Nawet jeśli wybierzesz tę opcję, personalizowana karteczka nada upominkowi osobistego charakteru. Kiedy chrzest dotyczy dziewczynki, najczęściej stawia się na przepiękne podziękowanie dla chrzestnych w kolorach różu, natomiast jeśli jest to chrzest święty chłopca, popularnością cieszą się odcienie błękitu. Podarunki z imieniem dziecka, datą uroczystości chrztu świętego i pięknym tekstem podziękowania dla chrzestnych zawsze stają się wyjątkową pamiątką. Koniecznie weź to pod uwagę. Niech obdarowane osoby będą zachwycone Twoją oryginalnością. Postaw na wspaniałe podziękowanie prezent na chrzest święty umieszczone w dedykowanym pudełeczku!

Prezenty dla rodziców chrzestnych na pierwszą komunię świętą dziecka

Dla chrzestnych podobnie jak dla rodziców, dziadków komunia malucha jest ogromnie ważna. Warto więc obdarować rodziców chrzestnych prezentami, które naprawdę ich wzruszą. Postaw na oryginalność. Wręcz rodzicom chrzestnym przepiękne podziękowanie na pierwszą komunię dziecka Postaraj się, a na pewno docenią Twoje zaangażowanie. Dużą popularnością cieszy się wspaniałe podziękowanie umieszczone w drewnianej skrzyneczce. Poruszającemu tekstowi towarzyszyć będzie piękna grafika pasująca motywem do tej wyjątkowej okazji. Na pokrywie również zostanie wygrawerowana dedykacja. Co jeszcze sprawdzi się jako przepiękna forma podziękowania dla chrzestnych na pierwszą komunię świętą dziecka? Serce wielu osób skradł aniołek z imieniem dziecka. Po jego wyjęciu, oczom obdarowanej osoby ukaże się pełen wdzięczności tekst skierowany do matki chrzestnej lub ojca chrzestnego. Pamiętaj, że wyjątkowe podziękowanie komunijne może mieć różne formy. Jedni uważają pierwszą komunię dziecka za okazję, która wymaga specjalnego upominku, jak fantastyczne podziękowanie w drewnianym pudełeczku, inni wolą, by był symboliczny, jak na przykład ulubione mleczne czekoladki. Zawsze jednak warto, by prezent dla chrzestnych na komunię świętą dziecka miał element, który sprawi, że obdarowani poczują się wyróżnieni. Nawet jeśli zdecydujesz się na coś zupełnie innego, warto do prezentu dołączyć personalizowane podziękowanie dla chrzestnych na pierwszą komunię. Wspaniałe podziękowanie komunijne z imieniem dziecka i jego rodziców chrzestnych zrobią wielkie wrażenie i zostaną zapamiętane!

Fantastyczne podziękowania ślubne dla chrzestnych

W dniu ślubu wiele osób decyduje się wręczyć chrzestnym wyjątkowy prezent. Może to być słodkie podziękowanie dla chrzestnych lub oryginalna pamiątka. Mleczne czekoladki lub inne słodkości z pewnością pomogą przekazać rodzicom chrzestnym podziękowania. Podobnie jak z okazji chrztu dziecka, czy jego komunii, dobrym pomysłem jest upominek ze specjalnym tekstem podziękowania dla chrzestnych. Tak jak w poprzednich przypadkach doskonale sprawdzą się słowa wdzięczności zamknięte w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz można ozdobić je zdjęciem pary. Tak spersonalizowany podarunek zrobi ogromne wrażenie. Innym ciekawym pomysłem jest eleganckie podziękowanie ślubne dla matki chrzestnej w formie flower boxa. Z pewnością wywoła uśmiech na jej twarzy. Dla chrzestnego z kolei strzałem w dziesiątkę będzie personalizowany zestaw do whisky. Trudno się nie zgodzić, że jest to eleganckie podziękowanie dla chrzestnego. Szklanki, karafkę oraz skrzynię można spersonalizować za pomocą niepowtarzalnego grawera. Wybierz przepiękne podziękowanie ślubne dla chrzestnych i zrób im wyjątkową niespodziankę!

Personalizowane podziękowanie dla matki chrzestnej i ojca chrzestnego

Dla chrzestnych dzień, w którym dziecko przyjmuje pierwszą komunię świętą, chrzest czy bierze ślub to chwile, do których wraca się wielokrotnie w ciągu całego życia. Mamy nadzieję, że już wiesz, jakie podziękowania wybrać dla chrzestnych. Jeśli jednak nie, przejrzyj dostępne opcje. Najważniejsze, by był to upominek prosto z serca. Mamy kilka pomysłów, które z pewnością ich zachwycą. Idealnie sprawdzi się fantastyczne podziękowanie w drewnianej skrzyneczce. Personalizowany prezent podziękowanie ze zdjęciem dziecka to zawsze strzał w dziesiątkę. Odpowiednio dobrany stanie się pamiątką na ślub, komunię świętą lub chrzest święty.

Loading...
Ładowanie ...