Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 17:00)

Podziękowania dla kolegi z pracy

Podziękowania dla kolegi z pracy

Pracujemy coraz więcej i coraz bardziej intensywnie. Firma stała się naszym drugim domem. Ba! Najbliżsi zarzucają nam nawet, że pierwszym. Niestety, mają w tym stwierdzeniu sporo racji, a przecież to nie nasza wina. Chciałoby się zacytować: „Sorry! Taki mamy klimat” i takie przyszły czasy. Nic więc dziwnego, że koledzy i przyjaciele z pracy to ludzie bliscy nam jak rodzina. Wspólnie pracujemy i bawimy się, dzielimy troskami i radościami, sukcesami i porażkami. Życie pisze różne scenariusze, koledzy awansują, zmieniają pracę, odchodzą na emeryturę. Za profesjonalizm, lata współpracy, dobre i złe chwile pragniemy wyrazić nasze podziękowanie dla kolegi z pracy. Łatwiej świętować sukcesy i awanse, trudniej, gdy trzeba się rozstawać. Znamy się tak dobrze, a nagle mamy problem jaki znaleźć pomysł na prezent dla kolegi, a dobór prostych, szczerych słów podziękowania wprawia nas w zakłopotanie. Tyle razem przeszliśmy, wydaje nam się, że znamy jego marzenia i plany, a prezent dla kolegi nagle sprawia nam trudność...Nie martwcie się! Jesteśmy tutaj dla was i z przyjemnością postaramy się wspólnie z wami znaleźć odpowiednie słowa i odpowiedni prezent dla kolegi z pracy. Posiadamy niezwykle bogatą ofertę prezentów i upominków na każdą okazję. Do waszej dyspozycji oddajemy również najnowsze urządzenia oraz technologie nadruku i graweru. Dzięki nim, każdy wybrany przez was upominek możemy spersonalizować, zamieszczając na nim wasze teksty podziękowania dla kolegi z pracy tak, aby stworzyć wyjątkowy, najwyższej jakości prezent z okazji podziękowania.

Podziękowania dla kolegi odchodzącego z pracy

To trudne chwile kiedy koledzy i przyjaciele odchodzą z pracy. Pożegnanie kolegi z pracy wymaga specjalnego podziękowania i wyjątkowego prezentu na pożegnanie kolegi z pracy. Fajnie jeśli zmienia pracę, a jego kariera zawodowa nabiera rumieńców. Wtedy możemy pożegnać go na wesoło. Śmieszne teksty na pożegnanie kolegi z pracy mają spore wzięcie. Proponujemy wam nasze dowcipne, skrzące się humorem kubki i poduszki, jako niezobowiązujące upominki dla kolegi. Znakomicie sprawdzą się również zabawne karafki z kieliszkami typu „Beczkowóz” czy „Konfesjonał”. Jeśli kumpel otrzymał wysokie stanowisko, to na pewno przyda mu się stylowy kompas z waszą dedykacją, elegancki komplet na biurko lub gustowne pióro i długopis marki Parker. Jeśli otrzyma szklane serce lub statuetkę z waszym tekstem, w którym zapewnicie go o swojej przyjaźni, to z przyjemnością postawi je na biurku w nowym miejscu pracy. Trudniej, gdy kolega odchodzi na emeryturę. Prezent dla kolegi z pracy na pożegnanie i nasze podziękowania dla niego mają w sobie coś ostatecznego. Fakt, będzie miał więcej czasu dla bliskich, będzie mógł realizować swoje pasje...Ale żal, że jego biurko zajmie ktoś inny. Dla niego mamy na podziękowania i prezent wyjątkowe propozycje. Obowiązkowo szklana statuetka z grawerem naszych podziękowań. Potem coś, co sprawi mu przyjemność. Może nóż grzybiarza lub narzędzie wielofunkcyjne z dedykacją, albo komplet narzędzi w skrzynce z grawerem? Ponoć na emeryturze na nic nie mamy czasu, tyle jest roboty. Sprawdzi się również obraz skomponowany z naszych wspólnych zdjęć z czasów gdy byliśmy piękni i młodzi stażem...A już na pewno ucieszy go zestaw pysznych produktów z polskich pól i lasów „Król puszczy” w eleganckiej skrzynce z grawerem.

Prezent podziękowanie za współpracę

Mimo wzruszenia pamiętajmy, że nasz kolega był przede wszystkim naszym współpracownikiem. Tekst na pożegnanie kolegi z pracy powinien zawierać naszą wdzięczność za jego fachowość i wkład w rozwój firmy. Za to, że zostawił w niej kawał swojego życia, nasze życzenia pożegnania kolegi z pracy powinny być dla niego nagrodą, którą będzie cenił sobie najbardziej. Możemy je umieścić na pamiątkowym zegarze, komplecie szklanek i karafki do whisky, na notesie lub długopisie renomowanej firmy. Na pewno ucieszy go stylizowana mapa, na której będzie mógł planować odkładane przez lata pracy podróże. Musi również otrzymać podziękowania na szkle lub grawerkę, a mamy ich ogromny wybór. Możecie wybrać tekst nasz lub stworzyć własny. Postarajcie się. Wasz kolega, współpracownik, w pełni na to sobie zasłużył. Był ważną częścią firmy i częścią was. Przecież tworzyliście zgraną ekipę. Nie bójcie się wzruszenia, mężczyźni nie płaczą tylko na filmach...

Loading...
Ładowanie ...