Kategorie prezentów

Podziękowania dla koleżanki z pracy

Podziękowania dla koleżanki z pracy

Witajcie w ciężkich czasach! Praca, praca i tylko praca. Tysiące pomysłów, książek, podróży odłożonych na półkę z napisem „kiedyś”... Rośnie tempo życia, przybywa obowiązków, a z nimi problemów zawodowych i osobistych. Pewnie byłoby nie do wytrzymania, gdyby nie to, że w domu czekają na nas bliscy, a w firmie zgrana ekipa kolegów i koleżanek. Super, że są, bo przecież w pracy spędzamy coraz więcej czasu. Kiedy zaczynamy się nad tym zastanawiać, szybko pojawia się uczucie wdzięczności dla naszych przyjaciół z pracy. Czasami bywa różnie, ale w końcu zawsze możemy na nich liczyć. Pomogą rozwiązać problemy w pracy, pożyczą trochę kasy, poradzą na domowe kłopoty. Nic więc dziwnego, że kiedy nadarza się okazja złożyć podziękowanie dla koleżanki z pracy, zrobimy wszystko, aby sprawić jej autentyczną radość. Najlepiej, żeby były to oryginalne podziękowania i elegancki prezent dla koleżanki. Świetnie, że do nas trafiliście. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby stworzyć wyjątkowe podziękowania i idealny prezent dla koleżanki. Posiadamy niezwykle bogatą ofertę upominków i prezentów na każdą dosłownie okazję. Dysponujemy zespołem doskonałych grafików, którzy korzystają z najnowszych technologii i urządzeń z zakresu graweru oraz nadruku. Każdy, najmniejszy nawet drobiazg, który wybierzecie na upominek spersonalizujemy zgodnie z waszymi życzeniami. Wystarczy tylko pomysł, łapiący za serce tekst i podziękowania dla waszej koleżanki gotowe! Proste?

Śmieszne podziękowania dla koleżanki z pracy

Czasami w życiu wszystko układa się jak w bajce. Tak, jak naszej koleżance. Niespodziewanie otrzymała awans i ni stąd ni zowąd mamy nową szefową! Musimy jej złożyć podziękowania za współpracę. Najlepiej pełne humoru i na tyle dowcipne, żeby nie zapomniała w przyszłości, gdzie stało jej biurko. Wiadomo, władza deprawuje…, a tak poważnie to przyda się jej prezent, który sprawi jej radość i da poczucie satysfakcji. Na nowym stanowisku na pewno sprawdzi się elegancki, siedmioczęściowy zestaw na biurko lub pióro renomowanej marki. Super prezentem będzie ekskluzywny wazon z kryształem Swarowskiego i grawerem lub elegancka karafka na ulubioną nalewkę. Fantastycznie będzie się prezentować szklana statuetka, na której umieścimy grawer waszej dedykacji. Mile widziane żartobliwe teksty podziękowań. Śmiech też może wywołać łzy i wzruszenie. Przyszłej szefowej na pewno spodoba się też kubek dla najlepszej szefowej, albo notes „tajne plany podboju świata”, z których część przecież już zrealizowała.

Podziękowania dla koleżanki odchodzącej z pracy

Niestety przychodzi również czas rozstań. Koleżanki zmieniają pracę, przechodzą na emeryturę. Składamy podziękowania dla koleżanki, która odchodzi z pracy. Czasami naprawdę trudno się rozstać. Szukamy prezentu na podziękowania dla koleżanki odchodzącej na emeryturę i robi się nam jeszcze smutniej. Mamy w ofercie dla was niejeden prezent dla koleżanki odchodzącej na emeryturę, praktyczny, elegancki, gustowny i spersonalizowany. Furorę robią szklane serca z grawerem dedykacji, stylizowane mapy i drewniana doniczka z grawerem na kwiaty. Na pewno przyjemność sprawi jej zestaw smakołyków „Cytrynowa słodycz” wyselekcjonowanych z najlepszych polskich produktów i zapakowanych w elegancką skrzynkę z grawerem. Mamy również przepyszne zestawy konfitur i miodów w eleganckich skrzyneczkach z dedykacją. Sami wiecie, że to wasze słowa najbardziej osłodzą te trudne chwile, kiedy koleżance może wydawać się, że to koniec świata...Niech wasza dedykacji sprawi, by uwierzyła, że wystarczy sięgnąć na zapomnianą półkę „kiedyś” i rozpocząć nową, fascynującą podróż.

Loading...
Ładowanie ...