Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Podziękowania dla nauczyciela

Nowości w Podziękowania dla nauczyciela

Kalendarz 2025 z nadrukiem dla nauczyciela - Dzieci mają skrzydła
Kalendarz 2025 z nadrukiem dla nauczyciela - Wielkie serce
Stojak na telefon z nadrukiem dla nauczycielki - Wzorowy pedagog
Miód gryczany z herbatą dla nauczycielki - Miodowa mądrość
Złota róża na postumencie z dedykacją dla nauczycielki - Uczy z serca
Zestaw prezentowy: kubek z nadrukiem i herbata dla nauczyciela - Inspiracja

Podziękowania dla nauczyciela

Podziękowania dla nauczyciela

Praca nauczyciela i wychowawcy to niezwykłe wyzwanie. Kształtowanie charakterów młodych ludzi, napełnianie ich głów wiedzą i umiejętnościami, które będą wykorzystywać przez całe swoje życie to ogromnie złożone i odpowiedzialne zadania. Aby im sprostać, potrzeba wielkiej wiedzy, oddania i poświęcenia. Nie na darmo Chińczycy dla swoich najgorszych wrogów rezerwują przekleństwo „Obyś cudze dzieci uczył!”... Jeśli ktoś z nas odwiedził szkołę w trakcie długiej przerwy, to zaczyna rozumieć, o co im chodziło. Mimo pewnych minusów, to jednak wspaniała praca, a właściwie służba, która wielu nauczycielom dostarcza ogromnej satysfakcji i poczucia spełnienia. To misja, za którą uczniowie i ich rodzice, jako wyrazy swojej wdzięczności często składają podziękowania swoim ulubionym nauczycielom. Mają po temu liczne okazje, jak tradycyjny Dzień Edukacji Narodowej czy podziękowania dla nauczyciela na koniec roku. Pozwólcie, że podsuniemy wam kilka wyjątkowych pomysłów na oryginalne podziękowania dla nauczycieli. Zaufajcie nam i uwierzcie, że wbrew opinii złośliwców i hejterów, nauczyciele wcale nie oczekują nadzwyczajnych wyrazów wdzięczności wspartych drogimi prezentami. Wręcz przeciwnie. Miłe słowa, utrwalone na drobnych gadżetach w zupełności wystarczą, aby sprawić im radość i poprawić samopoczucie.

Tekst podziękowania dla nauczyciela

Pamiętajcie, że tak naprawdę najważniejsze będą wasze słowa. To one mają trafić do serc waszych wychowawców i nauczycieli. My jedynie oddajemy do waszej dyspozycji najnowsze technologie graweru i nadruku, dzięki którym wasze życzenia i dedykacje możecie zamieścić na każdym wybranym przez was upominku. Jak napisać podziękowanie dla nauczyciela? Możecie skorzystać z naszych wzorów, które umieściliśmy na prezentach z naszej oferty, albo wykazać się inwencją i stworzyć własne dedykacje, takie, które najlepiej wyrażą wasze uczucia. Zachęcamy do tego! Przecież sami wiecie, że podziękowanie dla nauczycielki, będzie szczere i prawdziwe tylko wtedy, gdy wypełnią je emocje płynące z głębi waszych serc. My zaś gwarantujemy, że zamieścimy je niezwykle starannie, dbając o najwyższą jakość i trwałość..

Podziękowanie dla nauczyciela

Wybierając prezent na podziękowania dla nauczyciela kieruj się także tematyką przedmiotu, który wykłada. Każde uczeń ma ulubiony przedmiot i nauczyciela. Doskonałym upominkiem dla nauczyciela historii będzie spersonalizowana mapa Polski z portretami władców. Z kolei dla nauczyciela języka polskiego proponujemy elegancki długopis z grawerowaną dedykacją. Idealną propozycją takiego podziękowania dla nauczyciela matematyki będzie dyplom w drewnie oraz długopis Parker w zestawie. Całość odznacza się wysoką jakością wykonania. Długopis Parker z grawerem imienia i nazwiska nauczyciela, zamknięty w eleganckim drewnianym etui, z laminowaną tabliczką z grawerem dedykacji od uczniów, to idealny upominek na podziękowania dla nauczycieli na koniec gimnazjum lub innego typu szkoły.

Podziękowania dla nauczycieli

Są niezwykle popularne jako podziękowania dla nauczycieli na koniec roku. Mamy wiele ciekawych propozycji. Jako podziękowania dla nauczycieli od rodziców znakomicie sprawdzają się wykwintne filiżanki z dedykacją. Można je połączyć z puszką na kawę lub herbatę jako nieodzowne atrybuty belferskiej pracy. Świetnym pomysłem będzie okładka ilustrowanego magazynu, w którym wasz ulubiony nauczyciel udzieli ekskluzywnego wywiadu. Podobnie, jak dyplom wraz z podziękowaniami uwiecznionymi na złotej tabliczce będzie dumnie prezentował się w pokoju nauczycielskim. Zawsze sprawdzi się elegancki zestaw piśmienniczy znanej firmy, opatrzony grawerem życzeń i dedykacją. Taką, która pomoże mu uwierzyć, że jego praca naprawdę ma sens i wydaje niezwykłe owoce. To może być właśnie ten wspaniały, wymarzony prezent  podziękowania dla nauczyciela na koniec roku i wasze najpiękniejsze dla niego wyrazy podziwu i uznania.

Loading...
Ładowanie ...