Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 13,90 zł

Podziękowania dla promotora

Nowości w Podziękowania dla promotora

Pióro i długopis Parker w etui z grawerem dla promotora - Wdzięczność
Pióro i długopis Parker w etui z grawerem dla promotora - Nieoceniona pomoc
Długopis z bursztynem Pelikan w etui z nadrukiem dla promotora - Dziękujemy
Długopis Parker z dedykacją na postumencie dla promotora - Podziękowania
Pióro Parker IM czarne z dedykacją dla promotora - Podziękowanie
Planer z nadrukiem imienia i nazwiska - Promotorowi

Podziękowania dla promotora

Podziękowania dla promotora

Powoli, z namaszczeniem, w spokoju ducha i poczuciem spełnienia dokonujesz ostatnich poprawek w swojej pracy. Czas refleksji. „Tempus fugit..,”, ta łacińska sentencja nabiera dla ciebie nowego wymiaru. Jak ten czas ucieka, jeszcze wczoraj biegałeś do podstawówki, potem liceum, matura. Tak niedawno niektórzy załamywali nad tobą ręce, a dzisiaj kończysz swoje dzieło. Uśmiechasz się dopieszczając tekst, trochę żal, że to już koniec. To dotychczas najważniejsza pozycja w twoim dorobku zawodowym i naukowym. Miesiące, a nawet lata wytężonej pracy. Oddychasz z ulgą...Jesteś z siebie dumny i masz nadzieje, że tę dumę podzieli również twój promotor. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że bez niego nie byłoby tej pracy. Nieważne jakiej, licencjackiej, magisterskiej, czy tej najważniejszej – doktorskiej. Twój promotor był zawsze z tobą. Służył radą, pomocą i prawie zawsze miał rację wskazując właściwą drogę. Dlatego jest oczywiste,że szukasz pomysłu na prezent dla promotora swojej pracy. Zastanawiasz się w jaki sposób wyrazić swoją wdzięczność i szacunek do jego osoby. Mamy dla ciebie radę. W swojej pracy znajdziesz sporą garść jego poglądów, sposobu myślenia i naukowych teorii. To jego osobowość cię inspirowała, fascynowała i stale dopingowała do poszukiwań nowych, oryginalnych rozwiązań. W tej pracy powinna znaleźć się dedykacja dla promotora, to już tradycja, elegancka i właściwa.

Cytaty podziękowania dla promotora

To wcale nie jest takie proste, znaleźć odpowiednie słowa, które precyzyjnie wyrażą nasze uczucia i emocje. Czasem łatwiej napisać rozdział naukowej rozprawy niż kilka zdań dedykacji. Jeśli chcesz zamieścić swoje podziękowania dla promotora w pracy to skorzystaj z naszych propozycji. Na naszych stronach znajdziesz cytaty i gotowe sformułowania, którymi w prosty, bezpretensjonalny sposób podziękujesz swojemu promotorowi. Posiadamy podziękowania dla promotora tekst, który umieszczamy na wybranych przez ciebie upominkach i prezentach dla promotora, kiedy już zdecydujesz się na takie rozwiązanie. Co prawda w dzisiejszej rzeczywistości materialne dowody wdzięczności bywają kłopotliwe, ale nie znaczy to wcale, że nie wypada ich wręczyć. Nie chodzi wcale o kosztowne prezenty, a raczej o miłe i sympatyczne gadżety, które opatrzone nadrukiem lub grawerem życzeń i dedykacji, staną się uroczymi upominkami oraz dowodami twojej wdzięczności. W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji, które idealnie sprawdzą jako prezent dla promotora pracy doktorskiej lub innej naukowej dysertacji. Każdy, najmniejszy nawet drobiazg spersonalizujemy przy pomocy najnowszych technologii, gwarantujących najwyższą jakość graweru i nadruku.

Podziękowanie dla promotora

Możesz je wyrazić w różny sposób. Jeśli już postarałeś się życzenia dla promotora zamieścić w swojej pracy, to proponujemy ci na prezenty dla promotora sprawdzone rod lat rozwiązania. Idealnym upominkiem będą pióra i długopisy lub zestawy piśmiennicze renomowanej firmy Parker. Po personalizacji nabiorą wyjątkowego, osobistego charakteru. Etui na wizytówki, organizery i zestawy na biurko to również doskonałe propozycje. Na każdej z nich umieścimy grawer lub nadruk wybranej przez ciebie dedykacji. Na twoje podziękowania promotorowi doskonale nadadzą się stylizowane na stare mapy ścienne lub mosiężny kompas symbolizujący wspólnie przebytą drogę. Prosimy jedynie, abyś starannie dobrał formę życzeń i słowa dedykacji. To one właśnie sprawią, że twoje podziękowanie dla promotora na długo zapadnie w jego pamięć i sprawi, że z nowym zapałem podejmie się kolejnych wyzwań i obowiązków.

Loading...
Ładowanie ...