Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Podziękowania dla szefa

Nowości w Podziękowania dla szefa

Długopis z bursztynem Pelikan w etui z grawerem dla dentysty - Dentopen
Zestaw mieczy samurajskich na stojaku z grawerem - Wojownik
Ekskluzywny zestaw na biurko z długopisem Pelikan z grawerem - Pomyślność
Ekskluzywny zestaw na biurko z długopisem Pelikan z grawerem - Sukces
Złota róża na postumencie z nadrukiem dla seniora - Emerytura
Złota róża na postumencie z nadrukiem dla emeryta - Gratulacje

Podziękowania dla szefa

Podziękowania dla szefa

Jeśli do nas trafiliście to znak, że macie poważny problem. Nie martwcie się! Nie wy pierwsi i nieostatni. Chcecie podziękować swojemu szefowi? Szukacie właściwych słów i odpowiedniej formy. Macie zamiar sprawić mu przyjemność, przekonać o waszym szacunki i zadowoleniu ze wspólnej pracy. Co prawda pomysłów wam nie brakuje, jest ich czasami aż za wiele, bo tyle co współpracowników. Tylko o zgodę i ostateczną akceptację trudno. Trochę się boicie, że możecie przekroczyć cienką, czerwoną linię i szef opacznie zrozumie wasze intencje. Fakt, takie ryzyko zawsze istnieje. Dlatego właśnie trafiliście do nas. Pomożemy wam z przyjemnością i jesteśmy pewni, że wspólnie znajdziemy idealne podziękowanie dla szefa za współpracę, które sprawi,że cała firma odczuje poprawę samopoczucia ukochanego szefa...

Podziękowanie dla szefa

Zbliża się Dzień Szefa i gorączkowo zastanawiacie się w jaki sposób mu podziękować. Pierwsza rada, przecież to wy znacie go najlepiej! Wiecie jakie ma poczucie humoru, z czego lubi się pośmiać, jakie ma pasje i hobby. Na podziękowania możecie wybrać z naszej oferty prezent dla szefa, który na pewno zaspokoi jego gusta i dostarczy mu wiele radości. Pamiętajcie, że każdy wybrany przez was upominek możemy w pełni spersonalizować i na najdrobniejszym nawet gadżecie zamieścić wasze teksty i życzenia. Dedykacja dla szefa będzie najważniejszym elementem waszych prezentowych podziękowań. Dysponujemy całym zestawem niezwykłych szklanych statuetek, na których zamieścimy wasze dedykacje i zamienimy je w piękną, mile łechcącą ego, ozdobę biurka. Drewniane dyplomy, certyfikaty i grawerki również mogą dodać blasku wnętrzu gabinetu szefa.

Podziękowania dla szefa śmieszne

Jeśli jesteście pewni, że wasz szef to swój chłop, ceniący dobry żart i potrafiący pośmiać się z siebie samego, to chwała mu. Przed wami zaś ogromne pole do popisu. Wśród naszych propozycji znajdziecie mnóstwo gadżetów, które na pewno mu się spodobają i dostarczą dobrej zabawy. Taka sztandarową pozycja w naszej ofercie będzie kubek dla szefa, który w jego ręku będzie pełnił rolę marszałkowskiej buławy. Umieszczone na nim zabawne teksty, połączone z dowcipną grafiką są idealnym, niezobowiązującym upominkiem na różne firmowe okazje. Możecie również wybrać koszulkę z pełną humoru personalizacją, a także organizer z zabawną okładką, który stanie się pełną wdzięku alternatywą na wypadek awarii służbowego laptopa.

Podziękowania dla szefa od pracowników

Zapamiętajcie naszą radę. Szefowi warto podziękować z każdej możliwej okazji. Jego życie zawodowe to ciągły stres, nerwy szarpanina. Sił dodaje mu jedynie wasze uznanie i szacunek. Uwierzcie, ale wasze dowody uznania są dla niego najcenniejszym prezentem i podziękowaniem. Kiedy odchodzi z pracy, a przecież szef też w końcu musi to zrobić, zadbajcie o prezent, który uświadomi mu, że rzeczywiście go ceniliście... Dedykacja dla szefa na pożegnanie powinna być jego ozdobą. Świetnie sprawdzi się globobar lub replika szabli, stylizowana mapa na przyszłe podróże albo eleganckie pióro Parker. Macie ogromny wybór, ale nadal zwróćcie szczególną uwagę na dedykację. To ona będzie prawdziwym świadectwem jego ważnej roli i waszym najpiękniejszym podziękowaniem. Musicie sobie zdać sprawę, że wasze słowa szacunku, uznania i wdzięczności będą jego najcenniejszym świadectwem największego sukcesu zawodowego...uznania współpracowników.

Loading...
Ładowanie ...