Portfel ze skóry + grawer - dla Żony z okazji Mikołajek
Portfel ze skóry + grawer - prezent z okazji Mikołajek
Każda Zona uwielbia niespodzianki, szczególnie w takim dniu jak Mikołajki. Podaruj swojej Kobiecie w pełni spersonalizowany skórzany portfel, który z pewnością okaże się doskonałym upominkiem. Wykonany z wysokiej jakości naturalnej licowanej skóry jest gwarancją udanego prezentu. Dzięki Twojej dedykacji zyskujesz prezent stworzony specjalnie dla Niej. Taki skórzany portfel doceni każda ukochana Żona.
Elegancki portfel z grawerem to fajny prezent pod choinkę dla kobiety. Grawerunek dedykacji sprawi, że będzie jedyny w swoim rodzaju.
Parametry
- portfel z naturalnej licowanej skóry
- wyposażenie: 3 kieszenie na banknoty, 2 kieszenie na monety ( zamykane na klips ), 6 miejsc na karty kredytowe, 2 kieszenie na dokumenty, 1 kieszeń zamykana na zamek.
- kolor: czerwony
- wymiary: 16,5 x 10,5 cm
- zapakowany jest w eleganckie pudełko, więc jest to gotowy do wręczenia prezent
- produkt objęty roczną gwarancją
Grawer
Grawer zmieścimy bezpośrednio na portfelu (wewnątrz portfela na klapce kieszeni na monety) - optymalna ilość tekstu to 100 znaków. Grawer wykonujemy laserem.
Personalizacja
Zachęcamy do skorzystania z personalizacji, co z pewnością uczyni portfel niepowtarzalnym prezentem.
Dodaj Twoją opinie o prezencie
2018-12-03 17:52:13
polecam serdecznie, szybka solidna obsługa, zgodna z zamówieniem. Serdecznie polecam