Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Pozytywka na chrzest

Nowości w Pozytywka na chrzest

Pudełko wspomnień z pozytywką i nadrukiem dla chłopca - Metryczka
Pudełko wspomnień z pozytywką dla dziecka - Ważne chwile
Pudełko wspomnień z pozytywką i nadrukiem dla dziewczynki - Króliczek
Skarbonka z pozytywką dla dziecka z grawerem - Miś
Pozłacana pozytywka anioł Swarovski z grawerem na chrzest - Czuwaj
Pozłacana pozytywka anioł z grawerem na chrzest święty - Ave Maria

Pozytywka na chrzest

Pozytywka na chrzest

Świat prezentów na chrzest przeżył już niejedną rewolucję i modę na wyszukane, a w gruncie rzeczy mało wartościowe upominki. Często szokowały ceną, ale zupełnie wyprane były z tego, co w pamiątce chrztu świętego jest najważniejsze i ponadczasowe – serca i płynących z jego głębi ciepłych uczuć… Na szczęście wracamy do tradycji i sprawdzonych, pełnych dziecięcego wdzięku

pamiątek na chrzest. Takimi właśnie pełnymi uroku prezentami są pozytywki na chrzest, znane i lubiane od lat upominki dla dzieci. Ba! Od kilku lat mamy na nie prawdziwy boom. Nie dziwmy się więc temu, że powstają wciąż nowe, wspaniale zaprojektowane, idealnie wykonane i wygrywające cudowne melodie pozytywki na chrzciny. Dzięki bogatemu wyborowi, maestrii wykonania i doborze najlepszych materiałów, to obecnie, pamiątka chrztu pozytywka jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej wybieranym, oryginalnym prezentem na chrzest.

Pozytywka z grawerem

Każdy prezent na chrzest zyskuje wiele po personalizacji, ale szczególnie wyraźnie widać to w przypadku pamiątki chrztu świętego pozytywki. Nasza firma dysponuje najnowszymi technologiami graweru i dzięki temu potrafimy poddać pełnej personalizacji każdą wybraną przez was pozytywkę. Pozytywki z grawerem to prawdziwy prezentowy hit. Zaufajcie nam. Pozytywka z grawerem na chrzest to idealny pomysł na oryginalny, a w przyszłości bliski sercu obdarowanego dziecka prezent. Symbolem może tu być jedna z najpopularniejszych, pozytywka aniołek na chrzest.

Pozytywki ekskluzywne

Zapewniamy was, że srebrna pozytywka na chrzest to piękny, ekskluzywny prezent z klasą, który w przyszłości stanie się zapewne ulubioną pamiątką chrztu świętego obdarowanego nią dziecka. Taka luksusowa wersja pozytywki na chrzciny to wprost wymarzony prezent na chrzest dla dziewczynki. Prawdę mówiąc, z naszych informacji wynika, że ekskluzywna pozytywka na chrzest dla dziewczynki to właśnie najbardziej trafiony wybór upominku dla dziewczynki. Luksus jakoś tak najzwyczajniej w świecie zawsze bardziej kojarzy się z nią niż z nim...Śmiało, mamy wspaniały wybór.

Loading...
Ładowanie ...