Statuetka szklana serce z personalizacją na prezent na 25 rocznicę ślubu
Statuetka szklana serce z personalizacją na prezent na 25 rocznicę ślubu
Zamów do godziny 11:00, a my wyślemy paczkę jeszcze dziś! ;)
Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Warunki realizacji zamówienia są dostępne tutajZadzwoń i zamów 17 2275 777
Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 7:00 - 17:00
Masz pytania odnośnie produktu lub zamówienia?
Skontaktuj się z biurem obsługi klienta
Statuetka szklana serce z personalizacją na prezent na 25 rocznicę ślubu
Szklana statuetka w kształcie serca sprawdzi się znakomicie w roli prezentu na 25 rocznicę ślubu. Statuetka w kształcie serca wykonana jest w całości z grubego szła, dzięki czemu jest trwała i prezentuje się bardzo elegancko. Na powierzchni serca zamieścimy grawer stworzony specjalnie dla tych, których chcesz obdarować. Grawer jest dodatkowo złocony, co podkreśla klimat uroczystości. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko w kolorze granatowym, dzięki czemu otrzymujemy prezent na srebrną rocznicę ślubu pięknie zapakowany i gotowy do wręczenia.
Parametry
- wysokość: 20,5 cm
- szerokość: 20 cm
- wymiary podstawy: 17 cm x 5 cm x 2,5 cm
- grubość: 2 cm
- wymiary etui 26,5 cm x 23,5 cm x 7,5 cm
Grawer
Grawer (pozłacany) zamieścimy bezpośrednio na statuetce. Ze względu na użytą technikę personalizacji, statuetki NIE WOLNO czyścić wodą ani żadnymi detergentami. Jeśli zajdzie potrzeba czyszczenia, zalecamy przetrzeć szklane trofeum ostrożnie suchą tkaniną.
Personalizacja
Jeśli chcesz w pełni spersonalizować swój prezent, skorzystaj z naszego edytora. Wprowadź tylko odpowiednie dane, a my zajmiemy się resztą.
.