Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 13,90 zł

Prezenty firmowe i biznesowe

Nowości w Prezenty firmowe i biznesowe

Kosz prezentowy na święta z grzańcem i logo firmy - Wykwintne smaki
Kosz prezentowy na święta z grzańcem i logo firmy - Wykwintne smaki
Zaprawka do alkoholu z butelką z nadrukiem logo na święta - Żurawina
Zaprawka do alkoholu z butelką z nadrukiem logo na święta - Żurawina
Zaprawka do alkoholu z butelką z nadrukiem logo na święta - Żurawina
Kubek z nadrukiem złoty dla kolegi na odejście z pracy - Więcej siana

Prezenty firmowe i biznesowe

Prezenty i upominki biznesowe

Kierownictwo każdej firmy, która odniosła sukces wie, że do ich ważnych obowiązków należy dbanie o dobre relacje ze swoimi pracownikami,partnerami biznesowymi i klientami. To w dzisiejszych działaniach norma, a zadania podtrzymywania i umacniania relacji biznesowych zleca się specjalnym pracownikom. Jednym z ważnych elementów przy realizacji takiej strategii są prezenty dla firm. Wyjątkowe zestawy prezentowe z opcją grawerowania na prezent dla szefa, pracowników lub osób przechodzących na emeryturę. Eleganckie zestawy piór i długopisów w drewnianej oprawie, jak również komplety biurowe. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich pracowników i podziękować im za wspólnie spędzone lata pracy wiedz, że właśnie to miejsce otwiera przed Tobą mnóstwo pomysłów na prezent. Pewnie niejeden raz zastanawiałeś się nad prezentem dla bliskiej osoby z okazji awansu? Klasyczne podarunki z opcją grawerowania dedykacji lub życzeń sprawdzą się idealnie w swojej roli. W ciągu roku jest mnóstwo okazji do podarowania eleganckiego prezentu. Imieniny szefa, urodziny szefowej, jubileusz firmy lub przyjęcie firmowe podczas takich okoliczności staramy się okazać swoją wdzięczność i podziękowanie. Moment kiedy żegnamy zasłużonego pracownika przechodzącego na emeryturę stanowi dla nas najlepszą okazję do wręczenia pamiątkowego prezentu. Wybierz produkt z personalizacją i ciesz się razem z osobą obdarowaną. Zwyczaj wręczania prezentów kierownictwu i pracownikom firmy z okazji jubileuszu to standard. Prezent na święta dla pracowników i ich rodzin to już miły obowiązek, dzięki któremu pracownicy staja się oddani firmie na dobre i na złe. widzimy więc, że w biznesie prezenty krążą nieustannie:

 • kierownictwo wręcza je pracownikom,
 • pracownicy na podziękowania dla kierownictwa,
 • kierownictwo obdarowuje się na pamiątkę spektakularnego sukcesu,
 • klienci i partnerzy biznesowi w imię dobrych relacji,
 • na święta i jubileusz firmy obowiązuje niepisana zasada - prezent za prezent...

Najważniejsze, ze ten miły zwyczaj przypadł wszystkim stronom do gustu, a my jesteśmy tu po to, aby ułatwić wam dzielenie się radością z innymi. Jesteśmy wysokiej klasy profesjonalistami i do waszej wyłącznej dyspozycji oddajemy:

 • najwyższej jakości technologie i urządzenia do personalizacji,
 • umiejętności i pasję tworzenia rzeczy pięknych,
 • doświadczoną kadrę projektantów i specjalistów od graweru i nadruku, personalizacji
 • jesteśmy otwarci na wasze pomysły i sugestie, a współpraca z wami będzie dla nas prawdziwa przyjemnością,

Jesteśmy przekonani, że wspólnie znajdziemy rozwiązania, które pozwolą nam na stworzenie prezentów i upominków firmowych najwyższej klasy i urody.

Pomysły na ekskluzywne prezenty dla firm

Mamy naszej ofercie doskonałe pomysły i gotowe prezenty dla firm. Możemy je podzielić na kilka grup, ale wszystkie, które znajdują się w naszej ofercie spełniają wysokie z standardy i oczekiwania naszych klientów. W naszej ofercie mamy:

 • eleganckie prezenty dla firm i ich kierownictwa,
 • upominki dla firm,
 • gadżety dla firm,
 • zestawy prezentowe dla pracowników na prezent od firmy,

Najczęściej zamawiacie upominki dla firm i eleganckie prezenty dla menedżerów i prezesów zarządu. Wśród eleganckich , gustownych, a nawet luksusowych prezentów dwa możemy polecić szczególnie:

 • rep[liki szabel do zawieszenia na ścianie,
 • luksusowe szachy, które urzekają mistrzostwem wykonania,
 • zestawy delicji w koszach prezentowych,
 • karafki i wazony należą do najbardziej luksusowych pomysłów na prezenty dla firm,

Nasza oferta jest bardzo bogata, a więc zapraszamy do jej uważnego przestudiowania i dokonania odpowiedzialnego wyboru. Przypominamy, że wspólnie możemy dokonać zmian w projektach upominków.

Z jakiej okazji prezenty dla pracowników

W życiu każdej firmy często pojawiają się sytuacje, w których należy sięgnąć po prezent dla zaprzyjaźnionej firmy, pracowników i kontrahentów. Czasami wręcz nie jest to po prostu konieczność. Do najważniejszych okazji prezentowych w biznesie należą:

 • bezwzględnie prezent na jubileusz firmy lub znaczącą dla niej rocznicę to po prostu obowiązek,
 • na prezent dla pracownika odchodzącego na emeryturę,
 • prezent na święta dla pracowników,
 • podziękowania za pracę i sukcesy, z awansem włącznie,
 • prezent dla szefa i kierownictwa na podziękowania za przywództwo i właściwy kurs biznesowy,

Okazji jest pewnie znacznie więcej, ale w przypadku własnie tych wymienionych najczęściej prosicie nas o pomoc. jeszcze raz zapewniamy, że jesteśmy do waszej dyspozycji gotowi do udzielenia wszelkiej pomocy pod numerem 17 2275 777.

Co wybrać na prezent na jubileusz firmy

Co kupić na jubileusz firmy to standardowe pytanie. Przygotowaliśmy więc szereg propozycji na prezent na jubileusz firmy, który powinien zadowolić każde, nawet najbardziej wybredne gusta i oczekiwania. Zachęcamy do uważnego przestudiowania kategorii Jubileusz Firmy i dokonania rozważnego wyboru pamiątki na jubileusz firmy. Jesteśmy przekonani, ze z łatwością znajdziecie prezenty, które zyskają akceptacje i po personalizacji staną się idealnie dobranymi prezentami jubileuszowymi. Mamy warianty prezentów dla pracowników na jubileusz i prezentów jubileuszowych dla szefa firmy. prezent dla szefa na jubileusz firmy to ważny dowód waszej wdzięczności dla kierownictwa za ich opiekę, starania i biznesowe sukcesy. To ważne - jaki i komu wręczymy prezent z okazji rocznicy działania firmy:

 • Prezent dla szefa z okazji jubileuszu firmy to właściwie obowiązek pracowników - proponujemy ekskluzywne szachy z grawerem personalizacji - pięknie wyglądają i mogą posłużyć do przetestowania nowych strategii biznesowych.
 • Prezent dla prezesa - repliki szabel nadadzą jego gabinetowi odpowiedniej dystynkcji ii powagi...
 • Prezent dla kierownika - zestaw na biurko z grawerem dedykacji będzie doskonałym wspomnień pięknych, firmowych chwil...
 • Prezenty dla partnerów biznesowych - pamiątkowe statuetki z nadrukiem to idealne rozwiązanie.
 • Prezenty dla pracowników - tak pół żartem pół serio - gratyfikacja pieniężna zapewnia szefom owację na stojąco.

Jakie prezenty dla klientów i partnerów biznesowych

Ta kategoria zależy przede wszystkim od okazji i wagi wydarzenia. Istotnym elementem jest również znaczenie klienta i partnera biznesowego dla firmy. Stałych, sprawdzonych w dobrych i złych czasach powinniśmy traktować ze szczególna atencją. Na pewno idealnymi prezentami okażą się:

 • Statuetki szklane z dedykacją.
 • Certyfikaty z grawerem życzeń i podziękowań.
 • Eleganckie prezenty dla głównych partnerów i wyjątkowych klientów - dedykowane indywidualnie - opatrzone grawerem lub nadrukiem dedykacji. Kompas, zegar słoneczny, stylizowane mapy i repliki szabel. Piękne, eleganckie, symboliczne...

Dbałość o klientów i partnerów, to mówiąc kolokwialnie - inwestycja przynosząca natychmiastowe efekty... Nie warto na niej oszczędzać - warto zainwestować - z gustem, wyczuciem, znajomością tematu. jednym słowem - z naszą pomocą. Zrobimy to dla was z największą przyjemnością.

Co na firmowe prezenty na święta

Na firmowe prezenty na święta pokusiliśmy się o przygotowanie fantastycznej oferty złożonej ze świątecznych zestawów prezentowych, w których umieściliśmy przede wszystkim wyjątkowe produkty pochodzące z polskich pól i lasów. Produkty, które zawsze kojarzyć się nam będą z czymś pysznym i wyjątkowym, świąteczną atmosferą, kuchnią babci, smakami dzieciństwa. Nasze firmowe kosze prezentowe wypełniliśmy przepysznymi miodami, wysokiej klasy czekoladą, owocowymi herbatkami i świeżo palona kawą. Dodaliśmy do nich zabawne kubki, zgrabne filiżanki i po personalizacji otrzymaliśmy niezwykły efekt. Mamy nadzieję, że sami go sprawdzicie. My zaś możemy wam jedynie zagwarantować:

 • najwyższą jakość produktów,
 • miody i herbatki to produkty regionalne,
 • kawa palona jest w renomowanych, polskich palarniach,
 • personalizacja jest wprost perfekcyjna,

Zapraszamy do sprawdzenia jakości naszej oferty. Jesteśmy głęboko przekonani, że podzielicie nasz entuzjazm i uznanie dla tej linii produktów na firmowe prezenty na święta. chciałoby się jedynie dodać - Wesołych Świąt....i smacznego!

 

Loading...
Ładowanie ...