Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Pudełko wspomnień na chrzest

Nowości w Pudełko wspomnień na chrzest

Pudełko wspomnień z pozytywką na chrzest dla dziecka - Schowek radości
Pudełko wspomnień dla chłopca na roczek - Skarbiec
Pudełko wspomnień dla dziewczynki na roczek - Miłe wspomnienia
Pudełko wspomnień dla chłopca na chrzest - Święta podróż
Pudełko wspomnień z nadrukiem imienia dla dziecka - Tęczowa kraina
Pudełko wspomnień z nadrukiem imienia dla dziecka - Skrzynia skarbów

Pudełko wspomnień na chrzest

Pudełko wspomnień na chrzest

To kolejny prezent na chrzest, którego popularność z roku na rok rośnie w tempie zaiste skokowym. Trzeba przyznać, że obecnie pudełko wspomnień to nie tylko oryginalna pamiątka chrztu świętego, ale również podarunek wręczany na wiele okazji – roczek, komunia, osiemnastka, ślub...Jednak to pierwsze i najważniejsze to pudełko wspomnień na chrzest, znakomita pamiątka chrztu, tej wielkiej i niezapomnianej rodzinnej uroczystości. Cała tajemnica popularności tego prezentu kryje się w często zadawanym przez was pytaniu – pudełko wspomnień co włożyć? No właśnie co? Pudełka wspomnień na chrzest to małe sejfy, skarbczyki, w których rodzice bezpiecznie przechowają wszystkie pamiątki związane z pierwszymi wspólnymi z dzieckiem chwilami. Możecie popuścić wodze fantazji, a wtedy do pudełek wspomnień włożycie na przykład pierwsze zdjęcie USG, pierwsze zdjęcie, kosmyk włosów noworodka, pierwszy ząbek itd. i itp. Niezliczona ilość kombinacji i możliwość pełnej personalizacji sprawiają, że to znakomite, pełne dziecięcego wdzięku i uroku prezenty na chrzest.

Pudełko wspomnień chrzest

Pudełko wspomnień dla dziecka otrzymane z okazji chrztu może ukryć wiele bezcennych skarbów. Bo przecież każda pamiątka chrztu świętego jest takim właśnie skarbem. Czy znajdziecie lepsze miejsce na pendrive lub kartę pamięci ze zdjęciami z tej niezwykłej uroczystości? Albo pierwszy smoczek malucha? Czy już czujecie jak to działa? Uwierzcie, po latach to prawdziwa, pełna czułości magia wspomnień!

Pudełko wspomnień dla dziewczynki

Pudełko wspomnień na chrzciny może być również adresowane specjalnie dla chłopca lub dziewczynki. Wiadomo przecież, że już od samego początku płeć ma znaczenie! Dlatego pudełko wspomnień na chrzest dla dziewczynki możecie wybrać w kolorze, który uznacie za najbardziej stosowny i wybrać odpowiednie życzenia na grawer waszej dedykacji.

Pudełko wspomnień dla chłopca

Oczywiste, że to również musi pudełko wspomnień z grawerem. Chłopcy z natury są mniej wybredni, ale pudełko wspomnień dla chłopaka też musi spełniać najwyższe wymogi. Musicie starannie i gustownie dobrać kolor, tekst życzeń i rodzaj graweru. No i najważniejsza będzie w obu przypadkach wasza dedykacja. To ona sprawi, że skromne pudełko wspomnień na chrzest może stać się najpiękniejszą i najcenniejsza pamiątka chrztu świętego.

Loading...
Ładowanie ...