Kategorie prezentów

Ramka na zdjęcia z odciskiem dłoni i stópki grawer

Drewniane ramki na zdjęcia

Drewniane ramki to popularny, znany i ceniony od wielu lat upominek na chrzest. Nic tak chyba nie łapie za serce, jak drewniana ramka na zdjęcia z fotografiami sprzed wielu lat. Jako pamiątka chrztu ramka nie ma zbyt wielkiej konkurencji w kategorii niezobowiązujących gadżetów. W ogóle, pamiątki drewniane mają w sobie ten niezwykły urok starych dobrych czasów, kiedy liczyło się przede wszystkim serce i pamięć. Dlatego ramki na zdjęcia drewniane zajmują sporo miejsca w naszej ofercie. Zadbaliśmy o bogaty wybór ramek drewnianych do zdjęć, bo wiemy, że nadal cieszą się zasłużoną popularnością wśród tych, którzy cenią szyk i tęsknią za odrobiną klasycznej elegancji. Pamiętajcie, że każda nasza ramka z drewna zostanie poddana procesowi pełnej personalizacji, a na jej odwrocie z przyjemnością zamieścimy wasze życzenia i dedykacje.

Ramka na odcisk rączki malucha

W ostatnich latach modne stały się odciski lub odlewy rączek i nóżek. Starannie wykonane odciski i odlewy po umieszczeniu w ramce na odcisk, połączone ze zdjęciem i spersonalizowane tworzą niezwykła kompozycję i oryginalny prezent na chrzest.

Ramka z odciskiem rączki dziecka

W naszej ofercie posiadamy nawet potrójną ramkę na zdjęcia, w której możecie również umieścić odpowiedni odcisk lub odlew i wspólnie z nami stworzyć niezwykły upominek na chrzest. Ta technika posiada również swoich przeciwników, którzy twierdzą, że dzieci nie są gwiazdami ani celebrytami i zdjęcie malucha wystarczy w zupełności. 

Ramka na zdjęcie i odcisk rączki

Bardzo często zamawiacie jednak ramkę ze zdjęciem dziecka i odciskiem rączki lub odlewem stópek. My jesteśmy zwolennikami tej pierwszej opcji. Zdjęcie dzieciątka i wzruszający odcisk maleńkiej dłoni tworzą pełną uroku kompozycję, która po latach wywoła uśmiech i niejedna łezkę w trakcie rodzinnych spotkań i pogaduszek. Polecamy z całego serca!

Polecane kategorie

Loading...
Ładowanie ...