Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 11,90 zł

Różaniec

Różaniec to dla osoby wierzącej podstawowe „akcesorium” do modlitwy. Modlą się na nim młodzi i dorośli, bez względu na wiek. To najprostsza, ale także jedna z piękniejszych form modlitwy. Nie dziwi więc fakt, że różaniec na Komunię jest najpowszechniejszym prezentem – jeśli nie dostałeś go podczas przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej, to na pewno otrzymasz go jako prezent z tej okazji.

Umieszczony w eleganckim pudełeczku z białek eko-skóry z posrebrzanym emblematem to idealny różaniec komunijny dla dziewczynki. Emblemat w kształcie kielicha eucharystycznego nawiązuje do okazji, jaką jest pierwsza Eucharystia, w której dziecko bierze czynny udział. Na tym samym pudełeczku, zamykanym na magnes, możemy umieścić dowolny grawer, w zależności od Twojego upodobania. Jeśli zaś chodzi o sam różaniec – składa się z koralików połączonych oczkami łańcuszka. Jego łącznik przedstawia z jednej strony Matkę Bożą, natomiast po drugiej stronie widnieje napis „Ave Maria”.

Tak wykonany i opakowany różaniec do komunii to idealny prezent na tę okazję. Aby stanowił niezapomnianą pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej, wystarczy że spersonalizujesz go w wybrany przez Ciebie sposób. Tylko tyle wystarczy, by stał się nieodłącznym atrybutem młodego człowieka, wkraczającego w coraz bardziej świadomy sposób na drogę wiary.

 

Loading...
Ładowanie ...