Kategorie prezentów

Ryngrafy

Swoje pochodzenie biorą od części zbroi rycerzy, noszonej pod szyją, nierzadko ozdabianej motywami religijnymi, a w szczególności maryjnymi. Zapewne dlatego obecnie przedstawiają głównie Maryję. Ryngrafy, bo o nich właśnie mowa, to maleńkie tarcze przypominające medaliony, które dzisiaj wieszamy na ścianie jako dekorację religijną.

Ryngraf z Matką Boską, najczęściej Ostrobramską, wykonany ze szlachetnego metalu to od dawna tradycyjny prezent na Chrzest Święty. Nie traci on na popularności – obecnie możesz „przebierać” w rozmaitych kształtach, wzorach i kolorach dostępnych na rynku. Również nasz sklep posiada ofertę ryngrafów, która z pewnością Cię zainteresuje.

Czekają na Ciebie produkty wykonane z próby srebra 830 lub 925, wykończone na wysoki połysk. Na środku tarczy standardowo umieściliśmy wizerunek Matki Bożej, na srebrnym lub wykonanym z onyksu albo masy perłowej, tle. Tarcza posiada grubszą ramkę, a na samej górze uchwyty na łańcuszek. Dzięki temu, ryngraf na Chrzest nie musi leżeć w pudełku, może wisząc na ścianie, pięknie się prezentować i skłaniać do głębszej refleksji.

Prezent wykonany w ten sposób standardowo pakujemy do eleganckiego białego pudełeczka. Dostępna opcja grawerowania dotyczy zarówno odwrotu ryngrafu, jak i laminowanej tabliczki dołączonej do pudełka. Na nasz grawer udzielamy wieczystej gwarancji – nie musisz się obawiać, że upływający czas odbije się na wyglądzie Twojego prezentu. Zastanów się więc, jak ubrać
w słowa wszystko to, co chciałbyś przekazać, a my sprawimy, że Twój prezent będzie jedyny
w swoim rodzaju.

 

Polecane kategorie

Loading...
Ładowanie ...