Srebrna biżuteria na prezent z grawerem na I Komunię Świętą

Srebrna biżuteria na prezent z grawerem na I Komunię Świętą

Srebrna biżuteria komunijna

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że w ostatnich latach biżuteria na komunię podbiła i opanowała rynek prezentów komunijnych. Nie ważne nawet z jakiego zrobiono ją kruszcu, choć trzeba przyznać, że częściej na pamiątki komunijne wybierana jest złota biżuteria, a to z jednej, prostej przyczyny. Cena i jakość sprawiają, że szybko można nabyć prezent, który mówiąc kolokwialnie „nie przyniesie nam wstydu”. Fakt! To również oszczędność czasu i fatygi, a po spersonalizowaniu i umieszczeniu w efektownym opakowaniu mamy pewność, że otrzymamy gotową do wręczenia elegancką pamiątkę komunii świętej. Zachęcamy jednak do uważnej analizy naszej bogatej oferty komunijnej biżuterii srebrnej. Zaufajcie nam! Srebro to niezwykły kruszec, który idealnie nadaje się do tworzenia jubilerskich arcydzieł. Pamiętajcie również, że srebru od wieków przypisywano niezwykłą moc, wykorzystywaną skutecznie do walki ze złem. To dlatego ryngrafy i medaliki ochronne wykonywano najczęściej ze srebra lub przynajmniej posrebrzanej blachy. Dzisiejsi jubilerzy potrafią zamienić srebro w istne cuda, a misterne łańcuszki i delikatne, pełne smaku medaliki to zawsze mile widziana pamiątka na komunię. Zapewniamy, że każdą wybraną przez was sztukę poddamy pełnej personalizacji techniką graweru, a po zapakowaniu w eleganckie etui wręczymy wam gotową i wyjątkową pamiątkę pierwszej komunii.

Srebrne medaliki na komunię

Medalik to obok biblii najbardziej wyjątkowa i ponadczasowa pamiątka pierwszej komunii. W naszej ofercie zgromadziliśmy wiele wzorów różniących się waga, kształtem i wizerunkiem. Jednak wszystkie srebrne medaliki na komunię z grawerem łączy ich ich niezwykłe przeznaczenie. Zawieszone na szyi dziecka są oczywistym znakiem, że obdarowane nim dziecko znajduje się pod opieką i ochrona Matki Bożej lub patrona, którego wizerunek umieszczono za medaliku. Medalik srebrny na komunię to prosta, skromna pamiątka pierwszej komunii świętej, która pozostanie na szyi dziecka jako widomy symbol tamtego niezwykłego dnia pierwszej Eucharystii.

Srebrne krzyżyki na komunię

Srebrne krzyżyki to jedna z najbardziej rozpowszechnionych rodzajów medalika, często wręczana jako pamiątka pierwszej komunii dla chłopca. Krucyfiks, czyli krzyż z wiszącym na jego ramionach Chrystusem symbolizujący mękę pańską będącą kwintesencją tajemnicy misterium Eucharystii. To oczywiste więc, że krzyżyki srebrne na pamiątkę komunijną szybko stały się jednymi z najczęściej zawieszanymi na szyi dzieci pamiątkami komunijnymi. To piękny i niezwykle symboliczny upominek, który potrafi przetrwać wraz z dzieckiem całe jego życie będąc mu tarczą i ochroną przed złem i pokusami codzienności. Nie trzeba wielu zabiegów i poszukiwań, bo spersonalizowane grawerem dedykacji krzyżyki srebrne na komunię to prawdziwie ważna i ponadczasowa pamiątka komunijna. Zaufajcie nam!

Srebrny łańcuszek z medalikiem na komunię

Łańcuszek z grawerem to niezbędna pamiątka komunii świętej. Dlaczego? No bo przecież medalik komunijny lub krzyżyk musi jakoś zawisnąć na szyi dziecka...Oferujemy wiele wyjątkowo pięknych wzorów. Nasz łańcuszek komunijny ma zróżnicowane długości i różne sploty. Możecie wybierać pomiędzy subtelnymi, pełnymi gracji łańcuszkami, na których mogą wisieć medaliki srebrne na komunię dla dziewczynki lub tymi o splocie dostosowanym do aktywnego trybu życia chłopców, a na nich idealnie będą się prezentować krzyżyki srebrne na pamiątkę komunii. Nie wahajcie się. Nasze łańcuszki to produkt najwyższej klasy . Gwarantujemy jego jakość, a grawer i personalizacja to dla nas drobiazg.

Loading...
Ładowanie ...