Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Obrazki komunijne i ryngrafy na prezent z dedykacją

Nowości w Obrazki komunijne i ryngrafy na prezent z dedykacją

Obrazek z grawerem w drewnie na komunię dla chłopca - Ciało i krew
Srebrny obrazek na komunię z nadrukiem dla chłopca - Dar z nieba
Srebrny obrazek na komunię z nadrukiem dla dziewczynki - Winorośl
Srebrny obrazek z nadrukiem na komunię - Obfitych łask
Srebrny obrazek na komunię z nadrukiem dla dziewczynki - Bóg dobroci
Srebrny obrazek na komunię z nadrukiem dla chłopca - Błogosławieństwo

Obrazki komunijne i ryngrafy na prezent z dedykacją

Pamiątka komunii świętej obrazek

Zmieniają się czasy i obyczaje, a wraz z nimi mody i trendy w każdej dziedzinie naszego życia. Podobnie rzecz ma się również z pamiątkami komunijnymi. Na tym rynku doszło do prawdziwej rewolucji. Całe szczęście, że jedno pozostaje niezmienne. Dzień pierwszej komunii świętej nadal pozostaje jednym z najważniejszych w życiu dziecka i jego bliskich. Trzeba również przyznać, że powoli znów zaczynamy zwracać się ku tradycji i wiele zapomnianych lub wręcz lekceważonych pamiątek na komunię wraca do łask. Słusznie, przecież to często idealna pamiątka pierwszej komunii. Taka jak biblia, medalik czy obrazki na komunię. W naszej ofercie przygotowaliśmy przepiękne obrazki na pamiątkę komunijną, które urodą i jakością wykonania naprawdę robią wielkie wrażenie na obdarowanych dzieciach. Ofertę wzbogacają niezwykłe, zdobywające coraz większa popularnością ryngrafy na pamiątkę komunijną. Obrazek srebrny lub ryngraf z grawerem to pamiątka pierwszej komunii, która idealnie wpisuje się w próby łączenia tradycji z nowoczesnością. Dodajmy, bardzo udaną próbą. Ze swojej strony zapewniamy, że każdy wybrany przez was obrazek lub ryngraf opatrzymy najwyższej jakości grawerem lub nadrukiem, gustownie zapakujemy i oddamy wam jako gotową do wręczenia pamiątkę pierwszej komunii świętej.

Obrazki posrebrzane na komunię

Zaufajcie nam i zdecydujcie się na srebrne obrazki na pamiątkę tego szczególnego dnia jakim jest dzień pierwszej Eucharystii. Dajemy wam gwarancję, że to sprawdzona pamiątka komunii świętej, wręczana jako prezent na komunię tak dla chłopca jak i dziewczynki. Jedynym problemem jest tylko ten, na jaki obrazek na komunię się zdecydujecie. W naszej ofercie posiadamy wspaniałe posrebrzane obrazki oraz te wykonane z czystego srebra. Wszystkie poddajemy temu samemu procesowi personalizacji, więc ostateczna decyzja co do wyboru tej formy pamiątki komunijnej leży po waszej stronie.

Obrazki srebrne na komunię

Doświadczenie podpowiada nam jednak, że częściej sięgacie po srebrne obrazki na pamiątkę Eucharystii. Bogaty wybór srebrnych obrazków pozwoli wam na znalezienie tego, który spełni wasze wymagania i zdecydujecie się wręczyć jako spersonalizowaną pamiątkę pierwszej komunii świętej. Przyznajemy, że srebro jest również naszym ulubionym kruszcem, z którego powstają najpiękniejsze pamiątki komunijne.

Ryngrafy na komunię

Obecnie ryngraf to wyrosła z tradycji rycerskiej forma pośrednia między obrazkiem, a klasycznym medalikiem komunijnym. Najczęściej z wizerunkiem Matki Boskiej Ostrobramskiej lub Częstochowskiej srebrne ryngrafy na komunię pełnią rolę symbolicznej tarczy chroniącej dziecko przed złem i zapewniającej mu zbawienny wpływ opatrzności Bożej. Ta forma obrazka staje się coraz popularniejsza jako pamiątka komunijna. Oczywiście, każdy ryngraf spersonalizujemy grawerem waszej dedykacji.

Ryngrafy z grawerem na komunię

Każdy ryngraf na komunię to oczywiście ryngraf z grawerem waszej dedykacji. To ona właśnie zadecyduje o prawdziwej wartości wybranej przez was pamiątki na komunię. Kruszec i jakość wykonania na pewno mają znaczenie, ale wasze słowa mają coś znacznie więcej, moc, która może sprawić, że ryngraf stanie się pamiątką komunii, z którą dziecko nigdy nie będzie chciało się rozstawać.

Loading...
Ładowanie ...