Kategorie prezentów

Statuetki szklane na pamiątkę pierwszej komunii

Statuetki szklane na komunię

Decydując się na wybór pamiątki pierwszej komunii warto pomyśleć o jednej z najważniejszych rzeczy. Tak wyjątkowy dzień w życiu dziecka wymaga szczególnego upamiętnienia, a my często mylnie odczytujemy słowo pamiątka i chętnie zastępujemy je słowem prezent. W tym przypadku, im droższy tym lepszy. Idziemy na łatwiznę, bo o wiele łatwiej znaleźć wyjątkowy prezent na komunię niż wyjątkową, niepowtarzalną i ponadczasową pamiątkę pierwszej komunii świętej. W pierwszym wypadku wystarczy jedynie „kasa”, aby prezentem komunijnym zawrócić dziecku w głowie i wprawić je w prezentową euforię. W drugim, aby stworzyć pamiątkę komunii trzeba dołożyć cząstkę samego siebie, im będzie ona większa i lepsza, tym piękniejsza okaże się pamiątka komunijna. Oferujemy niezwykle bogaty wybór prezentów i pamiątek na komunię, ale pragniemy zwrócić uwagę na niezwykłe, choć zdecydowanie niedoceniane pamiątki komunijne. To piękne, pełne ekspresji i uroku szklane statuetki na komunię, które spersonalizowane grawerem twojej dedykacji mogą stać się niezwykłą, przez całe życie towarzyszącą dziecku pamiątką komunii świętej.

Statuetki szklane z grawerem na komunię

Przejrzyjcie uważnie naszą ofertę, a zrozumiecie o co nam chodzi. Statuetki szklane z grawerem to naprawdę oryginalny pomysł na udaną pamiątkę pierwszej komunii. Piękna i różnorodna forma, od tych fantazyjnych, poprzez geometryczne, aż do tych najbardziej przejmujących - w kształcie serca. Białe szkło lub kryształ, idealny grawer i piękny kolorowy nadruk. Taka szklana statuetka z grawerem to zjawiskowa, pełna czaru kompozycja, na której możesz umieścić słowa swoich życzeń i dedykacji. Statuetki komunijne z grawerem dedykacji to bezcenne pamiątki niezwykłego dnia pierwszej Eucharystii. Dzięki słowom twojej dedykacji przetrwają wszystkie wspaniałe prezenty i zostaną jednymi z tych naturalnych, prostych, a jednocześnie niezastąpionych pamiątek komunijnych. Każda statuetkę umieścimy w eleganckim i gustownym etui, które uczyni statuetkę szklaną z grawerem pamiątka komunii, która podbije serce obdarowanego dziecka. Statuetki grawerowane na komunię to doskonały pomysł na pełen inwencji, oryginalny pomysł na komunijny upominek.

Szklane pamiątki komunijne

Statuetki ze szkła to niezwykle wdzięczna materia, która pozwala komponować cudowne pamiątki komunijne. Właśnie! Jedyne czym musicie się wykazać to inwencja. Pamiątki komunijne szklane w kształcie serca to wyzwanie, które powinno wyzwolić i uruchomić w was pokłady wszystkiego co najlepsze. Grawer waszej wspaniałej dedykacji sprawi, że szklane, komunijne serce zacznie bić w rytm serca obdarowanego dziecka. Uwierzcie, będzie tak nieprzerwanym, zgodnym rytmem biło przez całe jego życie. To właśnie ta bezcenna pamiątka komunii świętej.

Polecane kategorie

Loading...
Ładowanie ...