Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Świece i szatki

Nowości w Świece i szatki

Świeca sojowa zapachowa z nadrukiem na chrzest - Nowa owieczka
Szatka do chrztu z nadrukiem i pudełko dla chłopca - Gałązki
Szatka do chrztu z nadrukiem i pudełko dla dziewczynki - Różyczki
Komplet do chrztu: świeca i szatka z nadrukiem - Błękitna wstążka
Komplet do chrztu: świeca i szatka z nadrukiem - Złoty krzyż
Komplet do chrztu: świeca i szatka z nadrukiem - Buciki

Świece i szatki

Niezbędnymi akcesoriami na ceremonię chrztu są: szatka oraz świeca. Zazwyczaj rodzice chrzestni obdarowują dzieci zarówno szatką jak i świecą. Oba te elementy powinny być w kolorze białym. Na szatce możemy zamieścić haft z imieniem dziecka, datą chrztu. Tak przygotowany zestaw może być pamiątką na całe życie, a sama świeca może posłużyć dziecku podczas pierwszej komunii świętej. 

Świeca i szatka do chrztu

Mało jest akcesoriów, bez których trudno nam sobie wyobrazić uroczystość chrztu świętego. Czy jest coś bardziej zniewalającego i uroczego od małej istotki otoczonej wianuszkiem najbliższych i przebranej w szatkę do chrztu? A nad nią płomień świecy? To chwile, które już na zawsze zapadną w pamięć rodziców i chrzestnych. Szatka i świeca do chrztu to symbole nowego życia, które przechowujemy pieczołowicie jako cenną rodzinną pamiątkę chrztu świętego. W naszej ofercie znajdziesz wśród wielu akcesoriów na chrzest bogaty wybór świec i szatek do chrztu. Zapewniamy, że są piękne i spersonalizowane haftem, grawerem lub nadrukiem. Każda nasza świeca do chrztu to małe arcydzieło sztuki rękodzielniczej, które w wyszło z rąk naszych plastyków. Będziesz zachwycony…

Szatka do chrztu

To jeden z najważniejszych symboli podczas sakramentu chrztu. Symbolizuje czystość i niewinność oraz nowe życie w wierze katolickiej połączone z nadzieję zmartwychwstania. Biała szatka nakładana jest po obrzędzie namaszczania olejem krzyżma świętego wieńcząc ceremoniał, w którym przyobleczone w szatkę dziecię staję prawdziwym Bożym Dziecięciem. Zgromadzeni wokół najbliżsi są pełni wiary w przyszłość dziecka, nad którym pan roztoczył swoja opiekę. Świece i szatki do chrztu są więc niezbędnym elementem uroczystości, a jednocześnie prezentami na chrzest, który wybierają rodzice chrzestni. Pamiętajcie, że zestaw do chrztu szatka ze świecą to również przyszła pamiątka chrztu świętego, którą musicie starannie i pieczołowicie przechowywać.

Świeca do chrztu

Świeca do chrztu to z kolei symbol odradzającego się życia, wiary, wewnętrznego oświecenia i przyszłego życia w Chrystusie. Zapalona od paschału symbolizuje zespolenia życia małej, właśnie ochrzczonej istoty z Jezusem Chrystusem. To właściwie najważniejsza chwila w życiu dziecka i dlatego tak często zamawiacie szatkę i świecę do chrztu z imieniem i datą. To świetny pomysł na prezent na chrzest, a jednocześnie wspaniała pamiątka chrztu, która będzie wykorzystana podczas uroczystości komunii świętej. Świeca i szatka do chrztu z imieniem to naprawdę świetny, polecany i sprawdzony pomysł na pamiątkę chrztu świętego. W naszym sklepie znajdziecie wszystko co niezbędne, aby ta szczególna uroczystość przebiegła w podniosłej i pełnej uduchowienia atmosferze. Nasze szatki i świece do chrztu na pewno przypadną wam do gustu i spełnia wszystkie wasze oczekiwania.

Loading...
Ładowanie ...