Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Tort z pieluch

Nowości w Tort z pieluch

Tort z pampersów 4 z haftem dla dziecka - Uszatek
Tort z pampersów 4 dla dziecka z haftem - Uszatek
Tort z pampersów 3 z nadrukiem dla dziewczynki - Księżniczka
Tort z pampersów 3 z nadrukiem dla chłopca - Błękitny zamek
Zestaw ręczników z haftem i pampersów 2 - Słonik Trąbuś
Sowa z pampersów 4 z haftem imienia dla dziecka - Piękne oczęta

Tort z pieluch

Bukiety z ubranek i torty z pieluch to oryginalne podarunki dla każdego maluszka. Doskonałą okazją do wręczenia takiego prezentu jest Chrzest Święty. Jeśli chcesz, aby Twój podarunek był praktyczny i użyteczny i cieszył nie tylko maluszka, ale i jego rodziców to budowle z pieluch sprawdzą się rewelacyjnie. W tej kategorii znajdziesz zapakowane w oryginalny i niebanalny sposób ubranka dla niemowlaków i pampersy w różnych formach. Prezentujemy tutaj budowle z pieluch i ubranek uformowane na kształt motorka, wózka czy sowy. Wszystkie te produkty to wspaniałe, ręcznie wykonane arcydzieła.

Torty z pieluch na pamiątkę chrztu świętego

Doskonałą propozycją na prezent na chrzest dla chłopca jest urocza budowla z pampersów w kształcie motorka w niebieskim kolorze. Motorek złożony jest z jednorazowych pieluszek i dodatkowo zawiera akcesoria przydatne zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia dziecka oraz pluszową maskotkę. Wręczając taki rodzaj prezentu masz pewność, że znajdzie on praktyczne zastosowanie. Wzbogacając motorek o haft z datą chrztu oraz imieniem maluszka zmienisz go w upominek z osobistym charakterem. Torty z pieluch mają nie tylko praktyczny charakter, ale także wpływają na pozytywny rozwój dziecka i pomagają mu poznać otaczający świat. Pluszowa maskotka uczy niemowlę chwytania i przekładania przedmiotów. Dołączony do zestawu kubek sprawia, że maluszek uczy się pić samodzielnie. Różnorodność kolorów pozwala dziecku odpowiednio je rozpoznawać i nazywać. Decydując się na zamieszczenie na prezencie haftu z imieniem dziecka lub dedykacją sprawisz, że prezent stanie się niezwykle oryginalny. Indywidualny haft zamieszczony zostanie na polarowym kocyku w dowolnym wybranym przez Ciebie kolorze nici. Oprócz koloru haftu możesz także wybrać rodzaj czcionki, tak aby prezent w pełni spełniał Twoje oczekiwania. Haft wykonany profesjonalnymi maszynami haftującymi, gwarantuje jego doskonałą precyzje i trwałość.

Sowa z pampersów w różowym kolorze wraz z haftowaną treścią będzie znakomitym prezentem na chrzest dla dziewczynki. Sowa wykonana jest z markowych pieluszek oraz niemowlęcych skarpetek i polarowego kocyka. Skomponowany w ten sposób upominek na pewno ucieszy rodziców maluszka, gdyż jego skład to niezbędne dla dziecka przedmioty. Dołączając do prezentu haft z dedykacją, sprawisz że będzie unikalnym prezentem w niebanalnej formie. Bukiety z ubranek na chrzest sprawdzą się jako prezent na chrzest zarówno dla dziewczynki jak i chłopczyka. Decydując się na ten rodzaj prezentu możesz wybrać nie tylko jego kolor, ale także rozmiar. Wykonany ze skarpetek i pieluch bukiet do złudzenia przypomina wiązankę z żywych kwiatów. Bukiet ze skarpetek sprawdzi się także jako prezent dla mamy maluszka. Do bukietu dołączyć możesz indywidualny haft, który znajdzie się na satynowej wstążce okalającej bukiet. Będąca dekoracja bukietu haftowana wstążka stanie się wówczas wspaniałą pamiątką. Motorki, torty z pieluch oraz bukiety z ubranek dopełnione haftowaną treścią to niebanalne prezenty z okazji chrztu dla dziecka. Upominek w tak niezwykłej formie świadczył będzie o Twoim zaangażowaniu i kreatywności.  

Ręcznie robione prezenty na chrzest

Niezwykła inwencja naszych projektantów zrodziła wiele ciekawych pomysłów na prezent na chrzest. Są one bardzo dalekie od tradycyjnego wyobrażenia czym tak naprawdę jest pamiątka chrztu świętego. Ich popularność rośnie jednak z roku na rok, a wy co raz częściej pytacie o ręcznie robione prezenty na chrzest. W naszych pracowniach powstają niepowtarzalne świece, ręcznie robione kartki na chrzest czy też pięknie zdobione tuby. Nic jednak nie może się równać do popularności ręcznie komponowanych tortów z pieluch. Trochę szokujące, ale co powiecie na najnowsze trendy i naszą najnowsza, ręcznie robioną pamiątkę chrztu – nasz tort z pampersów!

Torty z pampersów

To naprawdę frapujące obserwować stale rosnącą popularność tortów z pampersów. Ciekawy jest również fakt, że o wiele częściej pytacie o tort z pampersów dla chłopca niż dla dziewczynki. W tym przypadku jakoś żaden parytet nie obowiązuje, a tort z pampersów wręczacie przeważnie na prezent na chrzest chłopcom, zresztą ku uciesze bliskich i zaproszonych gości. Trzeba jednak wyraźnie powiedzieć, że nasi plastycy dokonują cudów i spod ich ręki wychodzą prawdziwe arcydzieła, których nie powstydziliby się najwięksi mistrzowie wypieków. Powstają torty z pampersów w kształcie motorka lub mufinki, które są świadectwem ich niewiarygodnego kunsztu. Dodając do tego możliwość personalizacji efektownym haftem przestajemy się dziwić, że tort z pampersów stał się często zamawianą pamiątka chrztu świętego.

Loading...
Ładowanie ...