Kategorie prezentów

Prezent na urodziny dla Przyjaciela

Jaki prezent urodzinowy dla szefa wybrać? Szef to osoba która powinna być dla Nas autorytetem. Każdy z nas ma osobiste zdanie na temat tego jaki powinien być idealny szef. Jedni uważają, że doskonały szef to taki, który niekoniecznie jest uprzejmy i życzliwy... Mówią, że lepiej jeśli trzyma nad nami twardą rękę. Za to inni woleliby, aby ich szef był przyjazny, skory do ugody i z podejściem na luzie, bo tak im się wtedy łatwiej pracuje.

{tag:prezent_dla_szefa}Prezent dla szefa,{/tag} który przyda mu się do codziennych czynności, ale będzie czymś co będzie w jakimś sensie specjalnie dla niego. Wybierz {tag:dlugopis_parker}zestaw pióro i długopis Parker{/tag} Urban Heban wykonany ze stali nierdzewnej w pięknie wykonanym drewnianym pudełku z opcją graweru. Personalizacje możesz umieścić na laminowanej tabliczce wewnątrz opakowania oraz na wierzchniej jego stronie. W środku napisz własne życzenia dla szefa z okazji urodzin. Jest również możliwość graweru na piórze oraz długopisie. Najlepiej jeśli jest to krótki tekst, ponieważ jest on wtedy czytelny. Najczęściej grawerujemy na nich imię i nazwisko obdarowywanej osoby. Umieszczając na prezencie dedykację specjalnie od siebie, szef z pewnością zapamięta od kogo dostał taki prezent.

Drugą propozycją jaką mamy na prezent dla szefa na urodziny to wyjątkowy 7-elementowy komplet na biurko. Jak wiemy szef to osoba, która zawsze ma wiele na głowie. Jest dużo spraw o których musi pamiętać i czasem na jego biurku panuje nieład. Taki zestaw bez wątpienia mu się przyda i pozwoli zachować porządek na jego stanowisku pracy. Oczywiście w tym zestawie jest też przedmiot na którym jest miejsce na grawer jest to podkładka na biurko na której zmieści się do 100 znaków. Wybierając taki prezent dla szefa, pomożesz mu uporządkować myśli w jego głowie.

Tak jak wspominaliśmy szef to często osoba mająca dużo spraw do zapamiętania. Jest to ważny człowiek w życiu firmy. Jak wiadomo uczestniczy on w wielu konferencjach na których przedstawiane są różne ważne sprawy. Idealnym prezentem będzie dla niego {tag:teczka_konferencyjna}teczka konferencyjna ze skóry.{/tag} Wykonana jest ona z wysokogatunkowej skóry, co sprawia, że jej wygląd jest solidny i estetyczny. Dzięki takiej teczce Twój szef będzie mógł zawsze mieć wszystkie potrzebne mu dokumenty pod ręką i możesz być pewien, że pomoże mu to w tym, aby żadnego nie zgubić. Teczka jest formatu A4, co pozwala na zamieszczenie w niej standardowej wielkości dokumentów. Wewnątrz teczki znajdują się przegrody na wizytówki, wsuwka na długopis, duża zakładka i kieszonka, oraz notatnik, aby Twój szef mógł w razie czego zanotować ważne rzeczy, których nie może zapomnieć! Na jej okładce wygraweruj spersonalizowane specjalnie dla szefa życzenia z okazji jego urodzin, jego ulubiony cytat, imię i nazwisko lub po prostu krótki tekst, aby zawsze pamiętał, że ten praktyczny prezent jest właśnie od Ciebie.

Pomysłów na prezent dla szefa znajdziesz u nas więcej niż jest opisane w tym krótkim tekście. Odwiedź zakładkę urodziny szefa i wybierz coś co spodoba się akurat Twojemu szefowi. No i nie zapomnij spersonalizować swojego upominku! Niech szef wie, kto o nim pamiętał!

Loading...
Ładowanie ...