Realizacja do 48h
49.00 zł

Ślub, rocznica ślubu, narodziny dziecka to bardzo ważne momenty i niezapomniane dni w życiu każdego człowieka. Ludzie często wspominają ślub i ceremonię ślubną ponieważ ma ona dla nich szczególny wydźwięk. Jest to wstąpienie na nową drogę życia, bardzo poważna decyzja- dobrze, aby na całe życie. Dla niektórych to takie prawdziwe wejście w dorosłość. Dlatego też w wielu krajach hucznie świętuje się ostatnie chwile panieństwa lub bycia kawalerem. Mowa właśnie o wieczorze kawalerskim i wieczorze panieńskim czyli przyjęciach urządzanych dla przyszłych małżonków lub przez nich samych. Jest to czas na wyłącznie świetną zabawę, szaleństwa a później na wspaniałe wspomnienia.

Dni wolności Twojego najlepszego kolegi są już policzone, ponieważ podjął tę ważną decyzję i wkrótce bierze ślub? No to już po chłopie, gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Cóż, zanim założy małżeńskie pęta, to jest obrączkę warto mu pomóc należycie pożegnać kawalerski stan na dobre. Plan wieczoru już jest? Tańce, hulanki, najlepsza, niepowtarzalna ekipa, a w grafiku mnóstwo dobrej zabawy? To fantastycznie! Wszak tak mówią, że warto bawić się tak aby wstyd było opowiadać, ale miło wspominać. Okazuje się, że bardzo często tyczy się to właśnie imprez typu wieczory kawalerskie. Aby impreza była dopięta na ostatni guzik warto też zaplanować odpowiedni prezent na wieczór kawalerski. Dobrze aby był to prezent dopasowany pod swojego odbiorcę i nietuzinkowy. Dzięki możliwości personalizacji, czyli grawerowaniu laserem lub wyrazistym nadrukom, prezent na kawalerski może być nie tylko śmieszny i fajny ale i stanowić miłą pamiątkę imprezy dla faceta który był główną postacią wieczoru. Nasi graficy mają wspaniałą wyobraźnię, ogromny talent i fach w ręku, a ekipa z produkcji ma do dyspozycji najnowocześniejsze maszyny i naprawdę zna się na rzeczy. To dlatego prezent z warsztatu firmy ePrezenty ma ogromny potencjał na to, żeby zachwycać. Wystarczy rzut oka na ów przedmiot , nawet gdy rocznica ślubu jest za pasem i już można wspominać szalony kawalerski... o ile się go pamięta, bo wszak z tym bywa różnie, ale nie wnikamy. Gry, kajdanki czy inne atrakcje - każdemu życzymy aby bawił się wspaniale! Niebanalny prezent ma za zadanie podkreślić klimat wydarzenia i stać się fajną pamiątką, do której miło wracać myślami, aby powspominać.

Co kupić na kawalerski?

Prezenty na kawalerski to kategoria rozbudowana, pełna rozmaitości. Spotkacie tutaj zarówno klasyki, jak i gadżety które z pewnością Was zaskoczą i być może napotkawszy ów produkt zakrzykniecie "To jest to!" . Taki prezent klasyk na wspominaną okazję to piersiówka z grawerem. Jest poręczna, elegancka, w zestawie może zawierać kieliszki, albo występować solo. Skorzystajcie z możliwości personalizacji (jest

Trwa ładowanie...