Kategorie prezentów

Wizytowniki

Patrząc na naszą codzienną egzystencję można powiedzieć, że coraz bardziej przenosimy się do świata digitalu. Dane trzymamy już w chmurze a nie w przepastnych segregatorach, komunikujemy się wirtualnie sprawniej niż kiedykolwiek, nasze smartfony w swoich repertuarach posiadają coraz więcej użytecznych aplikacji, ale są przedmioty które mimo postępu technologicznego trzymają się twardo swojej pozycji. Są to wizytówki. 

Wizytownik - co to jest

Omawiany wizytownik to nic innego niż etui na wizytówki. Jego funkcją jest przechowywanie wizytówek tak, by nie uległy zabrudzeniu czy zagięciom. Ponadto, uzyskujesz dodatkowe punkty w czyichś oczach jeżeli aby wręczyć wizytówkę wyciągasz skórzany lub stalowy wizytownik z grawerem. Są to akcesoria które podkreślą Twoją klasę. Tym bardziej, jeżeli wybierzecie wizytowniki z możliwością personalizacji. Wyobraźcie sobie człowieka którego zawód wymaga nawiązywania relacji z klientem, na przykład prawnika, czy agenta nieruchomości, a może i lekarza. Jak by to wyglądało, gdyby wizytówkę wyciągał po prostu z kieszeni? Z pewnością w oczach odbiorcy ta czynność wypadłaby lepiej gdyby ta osoba posiadała wizytownik z grawerem swoich inicjałów lub pełnego imienia i nazwiska, a może i tytułu. Stara prawda mówi, że jak Cię widzą, tak Cię piszą. Powiadają też, że diabeł tkwi w szczegółach. Innymi słowy, personalizowany wizytownik z całą pewnością będzie dodatkiem który pomoże budować wizerunek eksperta, nigdy nie zaszkodzi. Czy osoba którą chcecie obdarować ma już taki gadżet? Jeżeli nie posiada go, a uważacie, że bardzo by się jej przydał śmiało wybierzcie wizytownik idealny - jako prezent na urodziny, imieniny czy każdą inną okazję. Wizytowniki grawerowane zajmują też szczególne miejsce jeżeli chodzi o akcesoria, a właściwie gadżety reklamowe. Pracując w danej firmie, warto posiadać akcesoria z jej logo - buduje to poczucie przynależności, jak również świadczy zdecydowanie na korzyść danego przedsiębiorstwa.

Personalizowane wizytowniki

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest rola wrażenia jakie wywieramy na ludziach. Już samym gestem i oprawą czynności jaką jest wymienienie się wizytówkami możesz już zasugerować to, że jesteś profesjonalistą w każdym calu i człowiekiem któremu warto zaufać bo dba o każdy szczegół. Jest to również bardzo dobry pomysł na praktyczny prezent dla niego lub dla niej. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy personalizowane etui na wizytówki. Najczęściej wybieranym kolorem jest czarny, ponieważ cechuje się on uniwersalnym charakterem jak również od zawsze kojarzy się z szykiem i elegancją. Do tego kolor ten wyśmienicie gra ze srebrzystą powierzchnią wysokojakościowej stali. Razem tworzą wytworny wizytownik godny zamówienia. W naszej ofercie znajdziesz również zestawy prezentowe na które składają się wizytownik skórzany oraz stalowy długopis z grawerem. Te gadżety zostaną razem zapakowane w elegancką drewnianą szkatułkę grawerowaną. Ów grawer dedykacji zamieścimy na tabliczce wewnątrz pudełka. Jest to pole aby zamieścić życzenia, imię adresata takiego nieszablonowego podarunku jak i parę słów od siebie. Jest to produkt wysokiej jakości. Takie akcesoria bronią się same - wystarczy wziąć tak przygotowane prezenty do ręki i już się wie, że ma się do czynienia z czymś wyjątkowym. Poza tym wizytownik i długopisy to zgrany duet. Wszak i jedno i drugie warto mieć, gdy na horyzoncie czają się możliwości zawarcia relacji biznesowych! Rodzajów wizytówek jest wiele, różnią się kolorami, grafiką czy tworzywem, ale wiedzieliście, że warto aby były jasne, a ich powierzchnia, przynajmniej ta na odwrocie nadawała się do zapisania czegoś? Bywa, że przy spotkaniu chcecie coś zanotować odnośnie danej osoby, a często jedyną powierzchnią do notowania jest wizytówka właśnie.

Przechowywanie wizytówek

Jeżeli chodzi o wizytowniki jest ich kilka rodzajów. Znajdzie się tu wizytownik na biurko, który pomoże zapanować nad wizytówkami w biurowym zaciszu, jak i przenośny wizytownik skórzany męski(spokojnie, znajdą się także damskie). Znajdziecie u nas również wizytownik solo, jak i w zestawie razem z kompletem wizytówek. Pamiętajcie, że opcja personalizacji czyli graweru jest do dostępnych u nas prezentów całkowicie gratis!Nie wahajcie się i zamówicie ten przydatny gadżet wraz z personalizacją która nada mu osobistego charakteru. Nasze zamówienia na akcesoria prezentowe wszelkiej maści realizujemy w ciągu 48 godzin. Następnie starannie spakujemy paczuszkę, aby nie odniosła żadnych obrażeń w trakcie wędrówki do twoich rąk. Krótki czas jakim charakteryzuje się dostawa i wizytownik męski lub damski,a także inne praktyczne akcesoria z personalizacją na które złożyłeś zamówienie masz już w domu i wcale nie trzeba było na to wiele dni. Koniecznie obejrzyjcie też dostępne u nas inne produkty w tym breloki, teczki konferencyjne organizery jak i inne akcesoria przydatne każdemu profesjonaliście.

Polecane kategorie

Loading...
Ładowanie ...