Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Zestaw prezentowy na chrzest z dedykacją

Nowości w Zestaw prezentowy na chrzest z dedykacją

Album na zdjęcia ręcznie robiony i kartka na chrzest - Cząstka świata
Album na zdjęcia ręcznie robiony i kartka na chrzest - Gołąbek
Miód w słoiczku(10 szt) na podziękowanie - Chrzest Święty
Zestaw upominkowy dla dziecka na prezent na pamiątkę chrztu
Praktyczny prezent na chrzciny wyprawka dla chłopca w skrzynce z grawerem
Pudełko wspomnień z emblematem i personalizacją na prezent na chrzest

Zestaw prezentowy na chrzest z dedykacją

Pięknym ale i niezwykle oryginalnym upominkiem na chrzest może być zestaw prezentowy. Sygnowany indywidualnym grawerem będzie zawsze w przyszłości kojarzył się dziecku z uroczystością chrztu św. Jeżeli sam nie wiesz jaki skompletować prezent na chrzest, mamy dla Ciebie gotowe propozycje! Zestawy z obrazkami, biżuterią czy zestawy – wyprawki są specjalnie przygotowane dla Ciebie, aby Twój prezent był jedyny w swoim rodzaju. Wyjątkowe okazje wymagają doskonałej oprawy! 

Zestaw prezentowy na chrzest

Od pewnego czasu wprowadziliśmy do naszej oferty nową, kompleksową propozycję na prezent na chrzciny. To najczęściej prezenty i upominki dobrane według pewnego klucza i zapakowane razem jako kosz prezentowy na chrzest. Umieszczone w nim przedmioty na pewno spodobają się całemu otoczeniu, a po latach taki kosz prezentowy na chrzciny, może nadal cieszyć obdarowane nim dziecko jako urocza pamiątka na chrzest. Jakie zestawy do chrztu znajdziecie w naszej ofercie? Ano takie, które znajdą praktyczne zastosowanie jako wyprawka dla chłopczyka lub dziewczynki, akcesoria i zestawy upominkowe dla dzieci. Znajdziecie w nich wszystko, co potrzebne takiemu bobasowi – od bodów po skarbonkę, sztućce i grzechotkę. Pamiętajcie, że każdy nasz zestaw pamiątka chrztu to gotowe, zapakowane w kosze lub szkatuły eleganckie prezenty na chrzest. Nie zapominajcie również, że każdy taki kosz to również zestaw upominkowy z dedykacją, albowiem każdy, najmniejszy nawet jego element potrafimy spersonalizować, a kosz lub szkatułę opatrzyć grawerem lub nadrukiem waszych życzeń. Dzięki temu otrzymacie od nas spersonalizowany zestaw, który może stać się wymarzoną pamiątką chrztu.

Zestaw upominkowe dla dzieci

Właściwie zestaw prezentowy dla dziewczynki niewiele różni się od tego zestawu prezentowego dla chłopca. Przecież sztućce dla dzieci, skarbonki czy grzechotki nie różnią się niczym, a zestaw prezentowy, w którym umieszczona jest wyprawka tradycyjnie różni się kolorem bodów lub kocyka. To grawer lub nadruk waszej dedykacji, którym spersonalizujemy wasze prezenty na chrzest sprawia, że staną się one pamiątką chrztu świętego dziewczynki lub chłopca. Postaracie się znaleźć odpowiednie, piękne słowa, bo gwarantujemy wam, że nasz grawer sprawi, że przetrwają one całe lata.

Loading...
Ładowanie ...